2016/2 KPSS Merkezi Yerleştirme Lisans Tercihleri

2016/2 KPSS Merkezi Yerleştirme Lisans Tercihleri

01.01.2017
A+
A-

tercihiniyap.net

KPSS-2016/2 Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme için tercih kılavuzu ve bilgileri ÖSYM tarafından yayımlandı. 2016 Lisans KPSS Tercih Sorularınızı yanıtlıyoruz.

KPSS 2016/2 Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlara Yerleştirme:

Devlet Personel Başkanlığınca kamu kurum ve kuruluşlarından alınan talepler doğrultusunda hazırlanan KPSS-2016/2 Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme için tercih kılavuzu ve bilgileri ÖSYM tarafından bir kaç gün içerisinde yayımlandı.
tercih
Bir kamu kurum ve kuruluşuna farklı pozisyonlarda personel olarak atanmak isteyen ve KPSSP3 puanı hesaplanan 1.221.513 Lisans Mezunu adayın merakla beklediği kılavuzlar ÖSYM tarafından yayımlanacak. 2016/2 Tercih Kılavuzu yayımlandığı ve kadrolar öğrenildiği andan itibaren adaylar 21 aralık – 30 aralık tarihleri arasında tercihlerini kimlik numarası ve şifrelerini kullanarak aday işlemleri sayfasından yapabilecek. Tercihini Yap! ailesi olarak, tercih sürecinde aklınıza takılan soruları cevaplamak için forumda bu başlığı açıyoruz. Bu başlık altında bize danışan her adayın doğru tercihi yapması adına sorulan her soruya cevap vermeye çalışacağız. Tercih döneminde hepinize kolaylıklar diler, hakkınızda hayırlısı olmasını temenni ederiz.

KPSS LİSANS TERCİH SORULARI VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.