2017 Öğretmen Sınav Görevi Ücretleri

2017 Öğretmen Sınav Görevi Ücretleri

01.01.2017
A+
A-

tercihiniyap.net

Sınav Görevi Ücretleri Ne Kadar 2017 Öğretmen Sınav Görev Ücreti Ne Kadar Oldu? Sınav Görev Ücreti Nedir? Salon Başkanı Sınav Görev Ücreti Ne Kadar? Gözetmen Sınav Görev Ücret Ne Kadar? Yedek Gözetmen Sınav Görev Ücreti Ne Kadar? MEB ÖSYM AÖF Sınav Görev Ücretleri Ne Kadar?

Bilindiği üzere öğretmenler görev çıkması durumunda görevlendirildikleri sınavlar için sınav görev ücreti almaktadırlar. Her yeni yıl ile birlikte öğretmenlere verilen sınav görev ücretlerinde güncellemeler ve değişiklikler yapılarak sınav görev ücretlerinde düzenlemelere gidilir. 2017 yılı öğretmen sınav görev ücretleri de belli oldu.

2016 Öğretmen Sınav Görevi Ücretleri Ne Kadar?

2016 öğretmen sınav görev ücretleri ne kadar?
2016 Öğretmen Sınav Görev Ücretleri Ne Kadar?

2017 Sınav Görevlilerinin Sınav Görev Ücretleri Ne Kadar?

Milli Eğitim Bakanlığı 2017 yılında sınav görev ücretlerini görevlere göre şu şekilde belirlemiştir. MEB sınavında Salon Başkanı görevindeki bir öğretmen 133 Türk Lirası, Gözetmen olarak görev alan bir öğretmen 129 Türk Lirası, Yedek Gözetmen olarak görevlendirilen bir öğretmen ise 97 Türk Lirası alacaktır. ÖSYM sınavlarında 2017 yılı içerisinde görevlendirilen bir öğretmen ise görevlerine göre alacağı ücretler şu şekilde belirlenmiştir. Salon Başkanı olarak görevlendirilen bir öğretmen 145 Türk Lirası, Gözetmen olarak görevlendirilen bir öğretmen 121 Türk Lirası, Yedek Gözetmen olarak görevlendirilen bir öğretmen ise 97 Türk Lirası sınav görev ücreti alacaktır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.