2018 KPSS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Binlerce memur adayının girdiği Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. ÖSYM’nin resmi internet sitesi üzerinden KPSS sonuçları 31 Ağustos tarihinde açıklanacak.

A+
A-

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) 2018 tarihinde gerçekleştirildi. On binlerce memur adayının girdiği sınav adayları oldukça zorladı. Aylar hatta yıllar süren çalışmaların sonucunda KPSS’ye giren binlerce aday için daha zorlu bir süreç başladı. Adaylar KPSS Lisans ve KPSS Alan Bilgisi sınavlarının ne zaman açıklanacağını araştırmaya başladı.

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lisans ve Alan Bilgisi sınavları geride kaldı. Adaylar sınav sorularının ve cevaplarını öğrenmek için arayışa geçti. ÖSYM’nin resmi internet sitesinden KPSS soru ve cevapları açıklandı. Adaylar ÖSYM’nin sitesine girerek resmi olmayan netlerini belirledi. Peki 2018 KPSS Lisans ve Alan Bilgisi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2018 KPSS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2018 KPSS Lisans ve Alan Bilgisi yani KPSS A ve KPSS B sınav sonuçları 31 Ağustos 2018 tarihinde açıklanacak. ÖSYM’nin resmi internet sitesi üzerinden duyurulacak sınav sonuçlarını adaylar 31 Ağustos tarihinde öğrenebilecek. 

KPSS SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.