kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

2018 NBA finalleri ne zaman? NBA finalleri hangi kanalda?

Dünyanın en pahalı organizasyonlarından ve en zorlu basketbol liglerinden biri olan Amerikan Basketbol Liginde (NBA) final heyecanı başlıyor. Peki NBA finalleri hangi kanalda yayınlanacak? NBA finalleri ne zaman başlıyor? Cleveland Cavaliers ile Golden State Warriors arasında oynanacak NBA finalleri ne zaman?

2018 NBA finalleri ne zaman? NBA finalleri hangi kanalda?
A+
A-

Dünyanın en çekişmeli ve en zorlu basketbol ligi olarak gösterilen Amerikan Basketbol Liginde (NBA) play-off heyecanı sürüyor. Hem doğu da hem de batı da konferans finalleri gerçekleşti ve konferansların patronları belli oldu. Doğu konferansı hanedanlarından Clebeland Cavaliers ile Batı konferansının hanedanı Golden State Warriors arasında oynanacak NBA finali serisi şimdiden basketbol severlerin midelerine kramp sokuyor.

2018 NBA FİNALLERİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Dünya üzerinde milyonlarca basketbol aşığı kişi NBA finallerine kavuşmayı beklemektedir. Özellikle Türkiye’de basketbolda sportif başarının da gelmesiyle binlerce kişinin basketbola ve doğal olarak NBA’e ilgisi artmaktadır. Bu nedenle ülkemizde NBA maçları da naklen verilmektedir. 2018 NBA finallerinde LeBron’lu Cleveland Cavaliers ile Curry’li Golden State Warriors arasında oynanacak NBA finali serisinin tüm maçları S SPORT kanalından canlı olarak yayınlanacak.

2018 NBA FİNALLERİ NE ZAMAN?

Amerikan Basketbol Liginde (NBA) Cleveland Cavaliers ve Golden State Warriors tam tamına 4. kez karşı karşıya gelecek. NBA finallerine ağırlıklarını koyan bu iki hanedan arasında Golden State Warriors favori olarak gösteriyor. Finaller Warriors’ın ev sahipliğinde Oracle Arena’da oynanacak maç ile başlayacak. Peki 7 maç üzerinden oynanacak finaller ne zaman başlayacak? İşte maç takvimi:

1. Maç | 1 Haziran Cuma, (04:00) Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers
2. Maç | 4 Haziran Pazartesi, (03:00) Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers
3. Maç | 7 Haziran Perşembe, (04:00) Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors
4. Maç | 9 Haziran Cumartesi, (04:00) Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors
5. Maç | 12 Haziran Salı, (04:00) Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers | (Gerekirse)
6. Maç | 15 Haziran Cuma, (04:00) Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors | (Gerekirse)
7. Maç | 18 Haziran Pazartesi, (03:00) Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers | (Gerekirse)

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.