kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

2019 Hakan: Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

2019 Hakan: Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Hakan: Muhafız nedir? Hakan: Muhafız dizisinin konusu nedir? Hakan: Muhafız dizisinin oyuncuları kimlerdir? İşte diziyle ilgili tüm merak edilenler…

2019 Hakan: Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
A+
A-

Türk dizileri son yıllarda televizyon dünyasına damgasını vurdu. Türk dizilerinin ünü ülke sınırlarını aştı ve tüm dünyayı etkilemeye başladı. Çıkan her dizi bir önceki yapımın rekorunu kırar hale geldi. Son olarak Netflix yapımı Hakan: Muhafız adlı dizi izlenme rekorlarını alt üsttü etti.Türkiye’nin ilk süper kahraman dizisi olan Hakan: Muhafız ilk sezonuyla büyük beğeni topladı. Şimdiyse Hakan: Muhafız dizisinin 2. sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Peki Hakan: Muhafız nedir? Hakan: Muhafız 2. sezon ne zaman başlayacak? Hakan: Muhafız dizisinin konusu nedir? Hakan: Muhafız dizisinin oyunları kimlerdir? İşte diziyle ilgili tüm merak edilenler…

Hakan: Muhafız Nedir?

Hakan: Muhafız dizisi Netflix yapımı ilk Türk dizisidir. 14 Aralık 2018 tarihinde yayın hayatına başlayan Hakan: Muhafız dizisi şu ana dek bir sezon ile ekrana gelmiştir. Dizi drama, fantastik, bilim-kurgu ve aksiyon türlerini içinde barındırmaktadır. İlk Türk süper kahraman dizisi olma özelliğiyle ve İstanbul şehrinde geçmesiyle diğer dizilerin bir adım önüne geçmiş ve izleyicilerin ilgisini çekmiştir. 

Hakan: Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’in ilk Türk yapımı ve ilk süper kahraman dizisi Hakan: Muhafız ilk sezonuyla seyircileri ekrana kitlemeyi başardı. Şimdiyse dizinin sevenleri 2. sezon için beklemeye başladı. Her gün binlerce seyirci Hakan: Muhafız dizisinin 2. sezonunun ne zaman başlayacağı ile ilgili araştırma yapıyor. Son olarak dizinin 2. sezon fragmanı kamuoyu ile paylaşıldı. Fragmanda Cüneyt Arkın’ı gören seyirciler büyük heyecana kapıldı. Binlerce kişi hem “Cüneyt Artık Hakan: Muhafız dizisinde mi oynuyor?” hem de “Hakan: Muhafız 2. sezon ne zaman başlıyor?” sorularını sormaya başladı. Dizinin fragmanında oynayan Cüneyt Arkın dizinin 2. sezonunda yer almayacak. Cüneyt Arkın sosyal medya hesabından bu dizide olmayacağını açıkladı. Gelelim ikinci soruya. Hakan: Muhafız 2. sezon 26 Nisan 2019 tarihinde başlayacak. Binlerce seyirci dizinin ikinci sezonunu 26 Nisan’dan itibaren izleyebilecek.

hakan muhafyz

Hakan: Muhafız Dizisinin Konusu

Netflix aracılığı ile hem Türkiye’de hem de dünyada milyonlarca seyirciyle buluşan dizinin konusu büyük ilgi çekiyor. Dizinin merkezinde Hakan adlı genç bir karakter bulunuyor. Hakan yaşadığı tuhaf olaylar sonrasında önemli bir görev üstlenmek zorunda kalıyor. Dünyanın başkenti olarak nitelendirilen 15 milyon civarında insanın yaşadığı İstanbul’un koruyucusu pozisyonuna geliyor. Seyirci diziyi izlerken İstanbul’un binlerce yıllık geçmişinde pek çok gizli tehditle baş başa kaldığını öğreniyor. Ölümsüzler olarak bilinen bu tehdit unsurlarının karşısına ise günümüzde Hakan çıkıyor. İstanbul’un son muhafızı olan Hakan ölümsüzlerle mücadele ediyor. Hakan bu zorlu görevi üstlenirken karşısına birbirinden zorlu rakipler çıkıyor. Ancak Hakan rakipleriyle yalnız savaşmıyor. Muhafıza inanan bir grup insan ona yardım ediyor.

Hakan: Muhafız Dizisinin Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosu ise yıldızlar geçidinden farksız. Birbirinden ünlü oyuncular dizi ekibinde yer alıyor. Özellikle Türkiye’de en başarılı erkek oyuncular arasında gösterilen Çağatay Ulusyor Hakan: Muhafız adlı dizide başrolü üstleniyor. Ulusoy’a Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergüçlü gibi isimler eşlik ediyor.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yorumlar

  1. Nur tuğba dedi ki:

    İyimiş