21. Dönem 13 Bin Polis Alımı Yapılacak

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi https://www.pa.edu.tr/ adresi üzerinden lisans mezunlarından 10 bin erkek ve bin kadın, önlisans mezunlarından ise bin 800 erkek ve 200 kadın olmak üzere toplamda 13 bin polis öğrenci adayı alımı yapılacağını açıkladı.

A+
A-

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruya göre, 21. Dönem için başvuruda bulunan lisans mezunları arasından 13 bin polis öğrenci adayı alımı yapılacak.

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruda Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) 21. Dönem için lisans mezunlarından 10 bin (10.000) erkek, bin (1.000) kadın, önlisans mezunlarından bin 800 (1.800) erkek ve 200 kadın olmak üzere toplamda 13.000 öğrenci adayı alınacağı açıklandı.

Polis Akademisi Başkanlığı’nın resmi internet sitesi https://www.pa.edu.tr/ adresi üzerinden yapılacak olan online başvurular için başvuru tarihleri, adaylardan istenilecek belgeler ve aranılan şartların başvuru tarihinden önce yine Polis Akademisi Başkanlığı’nın resmi internet sitesi https://www.pa.edu.tr/ adresi üzerinden açıklanacağı belirtildi.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.