Altınbaşak Belediye Başkanlığı Personel Alım İlanı 2021

Altınbaşak Belediye Başkanlığı tarafından 2021 yılı personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan bu ilana göre başvuru şartları neler?

03.04.2021
A+
A-

Altınbaşak Belediye Başkanlığı tarafından 2021 yılı içerisinde süreci yürütülmek üzere personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan bu ilana göre Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı başvuru koşulları nelerdir? Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı başvuruları ne zaman ve ne şekilde gerçekleştirilecek? Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı hangi unvanlar için kaç kişilik olacak? Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımının detayları ile ilanın tam metni haberimizde.

Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir?

Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına başvuruda bulunmayı isteyen adayların eöncelikli olarak kamu haklarından mahrum olmamaları ve Türk vatandaşı olmaları gerekmektedir. Bunlarla birlikte Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına başvuru için adayların ceza mevzuatı hükümleri uyarınca tanımlanan devlete karşı suçlardan ya da yüz kızartıcı olarak nitelendirilen suçların birisinden hüküm giymemiş olmaları, yine aynı mevzuat uyarınca kasıtlı olarak işlemiş oldukları suçlardan bir sene ve daha uzun süreli mahkumiyet almamış olmaları gerekmektedir. 

Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların bu alım ile atanabilecekleri kadroların gerektirdiği görevleri yapmalarına mani olacak düzeyde bedensel bir engellerinin ya da akli bir rahatsızlıklarının olmaması gerekmektedir. 

Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına başvuracak olan erkek adayların askerlik ile ilişiksiz olmaları da şartlar arasında yer almaktadır.

Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı için istenen başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını 5 Mayıs 2021 tarihinden 7 Mayıs 2021 tarihine kadar Altınbaşak Belediye Başkanlığı’na bizzat giderek gerçekleştirebilirler.

altinbasak belediyesi

Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı Nasıl Gerçekleştirilecek?

Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı kapsamında istihdam gerçekleştirilecek olan aday saysıının beş katı kadar aday KPSS puanlarına göre yapılacak sıralamaya göre en yüksek puana sahip olan adaylar arasından belirlenecektir. Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı için bu beş kat aday arasında yer alan adaylar Altınbaşak Belediye Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan sözlü mülakatlara ve uygulama sınavlarına katılabileceklerdir.

Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı Hangi Kadrolar İçin Kaç Kişilik Olacak?

Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı kapsamında Zabıta Memurluğu kadrosu için toplam 1 kişilik alım gerçekleştirilecektir. Bu bağlamda Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı sözlü ve uygulamalı sınavına toplam 5 aday katılabilecektir.

Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımına yalnızca erkek adaylar başvuru yapabilecektir ve bu adayların üniversitelerin ön lisans düzeyindeki herhangi bir bölümünden mezun olmaları gerekecektir.

Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımının tüm detaylarını, başvuru evrakını ve sınav konularını bir arada incelemek adına İLANIN TAM METNİNİ görmek için Tıklayınız!

Altınbaşak Belediye Başkanlığı 2021 Personel Alımı sürecini takip etmek ve sorularınızı yöneltebilmek için FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.