Anestezi Teknikeri KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

​​​​​​​Anestezi teknikeri mesleğine 2020/4 içinde kaç kadro ayrılmıştır, anestezi teknikeri atama puanları içindeki en büyük ve en küçük atama puanları kaçtır, KPSS 2020/4 anestezi teknikeri atama taban puanları kaçta kalmıştır gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

ATAMA PUANLARI 04.03.2020, 11:29
Anestezi Teknikeri KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

Memur olmak isteyen memur adayları KPSS yani kamu personeli seçme sınavı adını taşıyan sınava girerek aldıkları puanlara göre atanmayı beklerler. Sağlık bakanlığı, milli eğitim bakanlığı gibi kurumlarda bu sistem merkezi atama şeklinde ilerlemektedir. 2020/4 sağlık bakanlığı tarafından gerçekleştirilen bir merkezi atama dönemidir. Biz bu atamalarda kullanılan yerleştirme puanlarını sonraki atamalarda adaylara fikir vermesi amacıyla sitemizde yayımlıyoruz. Bu içerikte ise anestezi teknikeri KPSS 2020/4 atama taban puanları listesi yer almaktadır.

KPSS 2020/4 ANESTEZİ TEKNİKERİ ATAMA TABAN PUANLARI

Anestezi teknikeri kadrolarına 2020/4 merkezi ataması içinde 409 kontenjan ayrılmıştı. Adaylar yeterli puanları alarak bu kontenjanlara yerleştiler.

Bahsettiğimiz yeterli puanların tamamı aşağıdaki listede bulunmaktadır fakat en yüksek ve en düşük puanları ayrıca belirtmek gerekirse anestezi teknikeri kadrolarına 2020/4 merkezi atamasında en büyük puan ile yerleşen adayın puanı 90,021 olarak karşımıza çıkarken en küçük puan ile yerleşen adayın puanı ise 84,416 olarak ortaya çıkmıştır.

Yukarıdaki puanlara göre en büyük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması Hatay ilineyken en küçük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması ise İstanbul ilinedir.

Anestezi teknikeri KPSS 2020/4 atama taban puanları listesinin tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmaya dair her konuda aklınıza takılanları sorabileceğiniz forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* İçeriğimizde yer verdiğimiz bilgiler ÖSYM’nin resmi web sitesindeki bulunan bilgilerden derlenerek oluşturulmuştur. Bir değişiklik olması halinde ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru tüm adaylar için bağlayıcı olacaktır.

Yorumlar (0)
11
açık