ASDEP Ortaöğretim Mezunu Diğer Sağlık Personeli KPSS 2019/6 Atama Taban Puanları

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı sözleşmeli personel alımına ilişkin KPSS 2019/6 sözleşmeli personel sonuçları açıklandı. ÖSYM tarafından açıklanan sonuçlara göre ortaöğretim mezunu diğer sağlık personeli atama taban puanları kaçta kaldı? Ortaöğretim Acil Tıp Teknisyenliği, Hemşirelik, Sağlık Memurluğu ve Ebelik-Hemşirelik dallarından mezun olanlar için KPSS 2019/6 atama taban puanları kaçta kalmıştır? KPSS 2019/6 diğer sağlık personeli atama taban puanları kaçtır? Ortaöğretim mezunu diğer sağlık personeli olarak en düşük kaç puanla atama olmuştur? İşte detaylar…

ATAMA PUANLARI 10.12.2019, 14:38
ASDEP Ortaöğretim Mezunu Diğer Sağlık Personeli KPSS 2019/6 Atama Taban Puanları

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı sözleşmeli personel yerleştirme sonuçları açıklandı. Bu sonuçlara göre ortaöğretim mezunu diğer sağlık personeli atama taban puanları kaçta kaldı? En düşük puanda kalan diğer sağlık personeli ataması kaç puanda kaldı? Ortaöğretim Acil Tıp Teknisyenliği, Hemşirelik, Sağlık Memurluğu ve Ebelik-Hemşirelik dallarından mezun olanlar için KPSS 2019/6 atama taban puanları kaçta kalmıştır? KPSS 2019/6 sözleşmeli personel merkezi yerleştirme sonuçlarına göre diğer sağlık personeli ataması kaçta kalmıştır? En yüksek ve en düşük puanla diğer sağlık personeli ataması hangi kurumlara yapılmıştır? Tablomuz içerisinde görebilirsiniz.

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı KPSS 2019/6 Kontenjanları

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, 1000'i ASDEP olmak üzere toplamda 2.313 personel almak için geçtiğimiz günlerde ilan yayımlanmıştı. 2019/6 KPSS Tercih Kılavuzunda lise mezunu olarak diğer sağlık personeli unvanında 82 kontenjan, ortaöğretim mezunu olarak destek personeli, büro personeli ve diğer sağlık personeli unvanlarında 326 kontenjan ve ortaöğretim düzeyinde ise; öğretmen, psikolog, sosyal çalışmacı, hemşire, çocuk gelişimcisi, diyetisyen, büro personeli, fizyoterapist, diğer sağlık personeli unvanlarında 1.905 kontenjana yer verilmişti. ÖSYM tarafından KPSS 2019/6 ASDEP sözleşmeli personel alımına ilişkin puanlar açıklandı. Biz de bu atama sürecine ait puanları bölüm bölüm tablo haline getirdik.

Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu