ATT, İlk ve Acil Yardım Teknisyeni KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

​​​​​​​İlk ve acil yardım teknisyeni mesleğine 2020/4 içinde kaç kadro ayrılmıştır, ilk ve acil yardım teknisyeni atama puanları içindeki en büyük ve en küçük atama puanları kaçtır, KPSS 2020/4 ilk ve acil yardım teknisyeni atama taban puanları kaçta kalmıştır gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

ATT, İlk ve Acil Yardım Teknisyeni KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

Memur olmak isteyen memur adayları KPSS yani kamu personeli seçme sınavı adını taşıyan sınava girerek aldıkları puanlara göre atanmayı beklerler. Sağlık bakanlığı, milli eğitim bakanlığı gibi kurumlarda bu sistem merkezi atama şeklinde ilerlemektedir. 2020/4 sağlık bakanlığı tarafından gerçekleştirilen bir merkezi atama dönemidir. Biz bu atamalarda kullanılan yerleştirme puanlarını sonraki atamalarda adaylara fikir vermesi amacıyla sitemizde yayımlıyoruz. Bu içerikte ise ilk ve acil yardım teknisyeni KPSS 2020/4 atama taban puanları listesi yer almaktadır.

KPSS 2020/4 İLK VE ACİL YARDIM TEKNİSYENİ ATAMA TABAN PUANLARI

İlk ve acil yardım teknisyeni kadrolarına 2020/4 merkezi ataması içinde 303 kontenjan ayrılmıştı. Adaylar yeterli puanları alarak bu kontenjanlara yerleştiler.

Bahsettiğimiz yeterli puanların tamamı aşağıdaki listede bulunmaktadır fakat en yüksek ve en düşük puanları ayrıca belirtmek gerekirse ilk ve acil yardım teknisyeni kadrolarına 2020/4 merkezi atamasında en büyük puan ile yerleşen adayın puanı 90,149 olarak karşımıza çıkarken en küçük puan ile yerleşen adayın puanı ise 82,092 olarak ortaya çıkmıştır.

Yukarıdaki puanlara göre en büyük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması Bilecik ilineyken en küçük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması ise Hakkari ilinedir.

İlk ve acil yardım teknisyeni KPSS 2020/4 atama taban puanları listesinin tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmaya dair her konuda aklınıza takılanları sorabileceğiniz forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* İçeriğimizde yer verdiğimiz bilgiler ÖSYM’nin resmi web sitesindeki bulunan bilgilerden derlenerek oluşturulmuştur. Bir değişiklik olması halinde ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru tüm adaylar için bağlayıcı olacaktır.

YORUM EKLE