Bilgisayar Mühendisliği 2020/7 KPSS Atama Taban Puanları

​​​​​​​Bilgisayar mühendisliği atama taban puanları 2020/7 kaçta kalmıştır, bilgisayar mühendisliği mesleğine 2020/7 içinde en küçük puan ile yerleşen aday ve en büyük puan ile yerleşen aday hangi illere atanmıştır, KPSS 2020/7 Tarım ve Orman Bakanlığı sözleşmeli personel alımı merkezi ataması içinde bilgisayar mühendisliği atamalarına göre en küçük ve en büyük puanlar kaçlardadır gibi soruların cevaplarını ve KPSS 2020/7 bilgisayar mühendisliği atama puanları listesini yazımızın içinde bulabilirsiniz.

ATAMA PUANLARI 18.07.2020, 11:47
Bilgisayar Mühendisliği 2020/7 KPSS Atama Taban Puanları

Memur olma hayali kuran kamu personeli adayları için bazı metotlar bulunmaktadır ve bunlardan bir tanesi de merkezi atama üzerinden memur olmaktır. Tarım ve Orman Bakanlığı da farklı metotlar ile personel alımı yapabilmektedir ve yine bunlardan bir tanesi de merkezi atama usulü ile personel alımıdır.

2020 covid-19 yüzünden birçok anlamda verimli geçmemiş olsa da personel alımı noktasında en azından memur olma hayali kuranlar için bazı şansların tanındığı bir yıl oldu. Tarım ve Orman Bakanlığı sözleşmeli olarak personel alımı için ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi (ÖSYM) üzerinden merkezi atama usulü ile kadrolar açtı. Bunlar içinde pek çok farklı unvan bulunmakta ve bunlardan bazılarının kapattığı puanları biz sizler için daha sonraki atamalarda fikir vermesi için derlemeye çalıştık. Aşağıda KPSS 2020/7 bilgisayar mühendisliği atama taban puanları listesini bulabileceksiniz.

KPSS 2020/7 BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ ATAMA TABAN PUANLARI

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından açılan kadrolara KPSS 2020/7 atamalarında bilgisayar mühendisliği mesleği için 4 kadro açılmıştı. Bu 4 kadro içinde bilgisayar mühendisliği atama puanları değerlendirildiğinde en büyük puan ile kapatan kadronun 90,854 ile en küçük puan ile kapatan kadronun da 90,357 ile kapattığı görülmektedir.

KPSS 2020/7 atamaları içinde bilgisayar mühendisliği mesleğine en büyük puan ile yerleşen aday Ankara iline yerleşirken en küçük puan ile yerleşen aday ise yine Ankara iline yerleşmiştir.

Bilgisayar mühendisliği KPSS 2020/7 atama taban puanlarının tamamı aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Atamalar hakkında, personel alımlarına dair ve bunlar gibi tüm konularda bilgi alabileceğiniz forum sayfalarımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

*  Yazımızda yer verdiğimiz bilgisayar mühendisliği KPSS 2020/7 atama taban puanları verileri ÖSYM tarafından yayımlanan dosyalardan derlenerek yayıma sokulmuştur. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru herkes için geçerli olacaktır.

Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu