Dil ve Konuşma Terapisti KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

​​​​​​​KPSS 2019/7 dil ve konuşma terapisti atama taban puanları kaçta kalmıştır, dil ve konuşma terapisti merkezi atama puanları içindeki en yüksek ve en alt atama puanları kaçlardadır, dil ve konuşma terapisti mesleğine 2019/7 içinde kaç adet kontenjan ayrılmıştır gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

ATAMA PUANLARI 18.02.2020, 17:48
Dil ve Konuşma Terapisti KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Kamu personeli yani memur olmak isteyen adaylar ya açıktan ya da merkezi olarak devletin kadro açmasını beklemektedir. Genellikle sağlık bakanlığı için de bu atamalar merkezi atama olarak gerçekleşmektedir. Bizler merkezi atamalarda hangi branşa kaç puan ile atama gerçekleştiğine dair tablolar hazırlamaya devam ediyoruz. Bu yazımızda ise dil ve konuşma terapisti KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosunu bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 DİL VE KONUŞMA TERAPİSTİ  MERKEZİ ATAMA TABAN PUANLARI

Dil ve konuşma terapisti mesleğine 2019/7 merkezi atamasında yerleştirmesi yapılan adaylar içinde en küçük puan ile yerleşen adayın puanı 72,418 iken en yüksek puan ile yerleşen adayın puanı ise 82,783 olarak belirlenmiştir. Dil ve konuşma terapisti kadrolarına yerleşen adaylardan en küçük puan ile yerleşen aday Van ilinde bulunan bir kadroya yerleşmişken en yüksek puan ile yerleşen aday ise Ankara ilinde bulunan bir kadroya yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 merkezi atamaları için dil ve konuşma terapisti kadrolarına toplam 10 adet kontenjan ayrılmıştır.

Dil ve konuşma terapisti KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosu aşağıdaki gibidir.

Memur olma ile ilgili veya kariyer planınıza dair aklınıza takılan tüm her şeyi sorabileceğiniz forum sayfalarımıza ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

*Yazımızda yer verdiğimiz bilgiler ve dil ve konuşma terapisti 2019/7 atama taban puanları tablosu ÖSYM’nin resmi web sitesindeki bilgilerden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru tüm adaylar için esas olacaktır.

Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu