Dil ve Konuşma Terapisti KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

​​​​​​​Dil ve konuşma terapisti mesleğine 2020/4 içinde kaç kadro ayrılmıştır, dil ve konuşma terapisti atama puanları içindeki en büyük ve en küçük atama puanları kaçtır, KPSS 2020/4 dil ve konuşma terapisti atama taban puanları kaçta kalmıştır gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

ATAMA PUANLARI 16.03.2020, 21:20
Dil ve Konuşma Terapisti KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

Memur olmak isteyen memur adayları KPSS yani kamu personeli seçme sınavı adını taşıyan sınava girerek aldıkları puanlara göre atanmayı beklerler. Sağlık bakanlığı, milli eğitim bakanlığı gibi kurumlarda bu sistem merkezi atama şeklinde ilerlemektedir. 2020/4 sağlık bakanlığı tarafından gerçekleştirilen bir merkezi atama dönemidir. Biz bu atamalarda kullanılan yerleştirme puanlarını sonraki atamalarda adaylara fikir vermesi amacıyla sitemizde yayımlıyoruz. Bu içerikte ise dil ve konuşma terapisti KPSS 2020/4 atama taban puanları listesi yer almaktadır.

KPSS 2020/4 DİL VE KONUŞMA TERAPİSTİ ATAMA TABAN PUANLARI

Dil ve konuşma terapisti kadrolarına 2020/4 merkezi ataması içinde 10 kontenjan ayrılmıştı. Adaylar yeterli puanları alarak bu kontenjanlara yerleştiler.

Bahsettiğimiz yeterli puanların tamamı aşağıdaki listede bulunmaktadır fakat en yüksek ve en düşük puanları ayrıca belirtmek gerekirse dil ve konuşma terapisti kadrolarına 2020/4 merkezi atamasında en büyük puan ile yerleşen adayın puanı 85,451 olarak karşımıza çıkarken en küçük puan ile yerleşen adayın puanı ise 71,908 olarak ortaya çıkmıştır.

Yukarıdaki puanlara göre en büyük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması Samsun ilineyken en küçük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması ise Erzincan ilinedir.

Dil ve konuşma terapisti KPSS 2020/4 atama taban puanları listesinin tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmaya dair her konuda aklınıza takılanları sorabileceğiniz forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* İçeriğimizde yer verdiğimiz bilgiler ÖSYM’nin resmi web sitesindeki bulunan bilgilerden derlenerek oluşturulmuştur. Bir değişiklik olması halinde ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru tüm adaylar için bağlayıcı olacaktır.

Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu