Diyaliz Teknikeri KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

​​​​​​​Diyaliz teknikeri mesleğine 2020/4 içinde kaç kadro ayrılmıştır, diyaliz teknikeri atama puanları içindeki en büyük ve en küçük atama puanları kaçtır, KPSS 2020/4 diyaliz teknikeri atama taban puanları kaçta kalmıştır gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

ATAMA PUANLARI 05.03.2020, 18:06 06.01.2021, 11:16
Diyaliz Teknikeri KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

Memur olmak isteyen memur adayları KPSS yani kamu personeli seçme sınavı adını taşıyan sınava girerek aldıkları puanlara göre atanmayı beklerler. Sağlık bakanlığı, milli eğitim bakanlığı gibi kurumlarda bu sistem merkezi atama şeklinde ilerlemektedir. 2020/4 sağlık bakanlığı tarafından gerçekleştirilen bir merkezi atama dönemidir. Biz bu atamalarda kullanılan yerleştirme puanlarını sonraki atamalarda adaylara fikir vermesi amacıyla sitemizde yayımlıyoruz. Bu içerikte ise diyaliz teknikeri KPSS 2020/4 atama taban puanları listesi yer almaktadır.

KPSS 2020/4 DİYALİZ TEKNİKERİ ATAMA TABAN PUANLARI

Diyaliz teknikeri kadrolarına 2020/4 merkezi ataması içinde 88 kontenjan ayrılmıştı. Adaylar yeterli puanları alarak bu kontenjanlara yerleştiler.

Bahsettiğimiz yeterli puanların tamamı aşağıdaki listede bulunmaktadır fakat en yüksek ve en düşük puanları ayrıca belirtmek gerekirse diyaliz teknikeri kadrolarına 2020/4 merkezi atamasında en büyük puan ile yerleşen adayın puanı 85,796 olarak karşımıza çıkarken en küçük puan ile yerleşen adayın puanı ise 82,484 olarak ortaya çıkmıştır.

Yukarıdaki puanlara göre en büyük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması Diyarbakır ilineyken en küçük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması ise Erzurum ilinedir.

Diyaliz teknikeri KPSS 2020/4 atama taban puanları listesinin tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmaya dair her konuda aklınıza takılanları sorabileceğiniz forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* İçeriğimizde yer verdiğimiz bilgiler ÖSYM’nin resmi web sitesindeki bulunan bilgilerden derlenerek oluşturulmuştur. Bir değişiklik olması halinde ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru tüm adaylar için bağlayıcı olacaktır.

Yorumlar (8)
Fatih Oğuz Çabuk 2 yıl önce
Arkadaşlar Tercih Etmeyin de Puanlar Azalsın Biz De İşimize Bakalım da
Niyeetmeyekla 5 ay önce
Niye etmeyim birader biz ne yapicaz
Fenasi Kerim 1 yıl önce
Helal Kardeşim Çok Haklısın Bu Kardeşlerimiriz Gençler Cahiller Bilemezler Doğru Demişsin.
Ali Bey 1 yıl önce
Arkadaşlar tavsiye etmem bu bölümü aşırı tempolu ve stresli bir iş
Ayşe 1 yıl önce
Ben bu sene mezun oldum dediğiniz kadar değil hatta iş rahat diye paramedikten vazgeçip bu bölüme gelen var stajda yaptım çok rahattı
Ramazan sihirlar 1 yıl önce
Okuyun okuyun işsiz kalırsınız ya da asgari ücretli köle
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
parçalı bulutlu