Fizyoterapist KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

​​​​​​​KPSS 2019/7 fizyoterapist atama taban puanları kaçla kapamıştır, fizyoterapi ve rehabilitasyon atama puanları içindeki en küçük ve en yüksek atama puanları kaçtır, fizyoterapist mesleğine 2019/4 içinde kaç kadro ayrılmıştır gibi soruların cevaplarını yazımızın içinden bulabilirsiniz.

ATAMA PUANLARI 29.12.2019, 10:39
Fizyoterapist KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Devlette personel olmak isteyen bireyler KPSS isimli sınava girerler ve devletin kadro, atama açmasını beklerler. Bu sistem sağlık bakanlığı, milli eğitim bakanlığı gibi bakanlıkların atamalarında çoğunlukla merkezi atama ile işlemektedir. 2019/7 de bir sağlık merkezi atamasıdır ve adaylara sonraki sağlık bakanlığı atamalarında fikir vermesi için bizler atama puanlarını derlemekteyiz. Bu yazımızda fizyoterapist KPSS 2019/7 atama taban puanları listesini bulabileceksiniz.

KPSS 2019/7 FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON, FİZYOTERAPİST ATAMA TABAN PUANLARI

Fizyoterapist mesleğine 2019/7 merkezi ataması içinde 100 kadro ayrılmıştı. Adaylar yeterli puanları alarak bu kadrolara yerleştiler.

Yukarıda bahsettiğimiz yeterli puanlar aşağıdaki listede yer almaktadır fakat en yüksek ve en düşük puanları ayrıca belirtmek gerekirse fizyoterapist mesleğine 2019/7 merkezi atamasında en yüksek puan ile yerleşen adayın puanı 96,946 olarak karşımıza çıkarken en düşün puan ile yerleşen adayın puanı ise 89,861 olarak karşımıza çıkmıştır.

Bu puanlara göre en yüksek puan ile ataması gerçekleşen adayın ataması Gaziantep iline olurken en düşük puan ile ataması gerçekleşen adayın ataması ise İstanbul iline olmuştur.

Fizyoterapist KPSS 2019/7 atama taban puanları listesine ait görsel aşağıdadır.

Merkezi atamalar, açıktan alımlar, sınavlar, ilanlar ve bunlar gibi pek çok şey hakkında merak ettiklerinizi sorabileceğiniz forum sayfalarımız hizmetinizdedir. Forum sayfalarına ulaşmak için:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* Yukarıda yer alan bilgiler ÖSYM’nin resmi internet sitesindeki dosyalardan ve orada bulunan bilgilerden derlenerek yazılmıştır. Bir değişiklik olması halinde ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru bağlayıcı olacaktır.

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu