İnşaat Mühendisliği 2020/7 KPSS Atama Taban Puanları

​​​​​​​İnşaat mühendisliği atama taban puanları 2020/7 kaçta kalmıştır, inşaat mühendisliği mesleğine 2020/7 içinde en küçük puan ile yerleşen aday ve en büyük puan ile yerleşen aday hangi illere atanmıştır, KPSS 2020/7 Tarım ve Orman Bakanlığı sözleşmeli personel alımı merkezi ataması içinde inşaat mühendisliği atamalarına göre en küçük ve en büyük puanlar kaçlardadır gibi soruların cevaplarını ve KPSS 2020/7 inşaat mühendisliği atama puanları listesini yazımızın içinde bulabilirsiniz.

ATAMA PUANLARI 18.07.2020, 12:28 08.02.2021, 20:28
İnşaat Mühendisliği 2020/7 KPSS Atama Taban Puanları

Memur olma hayali kuran kamu personeli adayları için bazı metotlar bulunmaktadır ve bunlardan bir tanesi de merkezi atama üzerinden memur olmaktır. Tarım ve Orman Bakanlığı da farklı metotlar ile personel alımı yapabilmektedir ve yine bunlardan bir tanesi de merkezi atama usulü ile personel alımıdır.

2020 covid-19 yüzünden birçok anlamda verimli geçmemiş olsa da personel alımı noktasında en azından memur olma hayali kuranlar için bazı şansların tanındığı bir yıl oldu. Tarım ve Orman Bakanlığı sözleşmeli olarak personel alımı için ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi (ÖSYM) üzerinden merkezi atama usulü ile kadrolar açtı. Bunlar içinde pek çok farklı unvan bulunmakta ve bunlardan bazılarının kapattığı puanları biz sizler için daha sonraki atamalarda fikir vermesi için derlemeye çalıştık. Aşağıda KPSS 2020/7 inşaat mühendisliği atama taban puanları listesini bulabileceksiniz.

KPSS 2020/7 İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ATAMA TABAN PUANLARI

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından açılan kadrolara KPSS 2020/7 atamalarında inşaat mühendisliği mesleği için 2 kadro açılmıştı. Bu 2 kadro içinde inşaat mühendisliği atama puanları değerlendirildiğinde en büyük puan ile kapatan kadronun 93,530 ile en küçük puan ile kapatan kadronun da 92,296 ile kapattığı görülmektedir.

KPSS 2020/7 atamaları içinde inşaat mühendisliği mesleğine en büyük puan ile yerleşen aday Ankara iline yerleşirken en küçük puan ile yerleşen aday ise yine Ankara iline yerleşmiştir.

İnşaat mühendisliği KPSS 2020/7 atama taban puanlarının tamamı aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Atamalar hakkında, personel alımlarına dair ve bunlar gibi tüm konularda bilgi alabileceğiniz forum sayfalarımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

*  Yazımızda yer verdiğimiz inşaat mühendisliği KPSS 2020/7 atama taban puanları verileri ÖSYM tarafından yayımlanan dosyalardan derlenerek yayıma sokulmuştur. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru herkes için geçerli olacaktır.

Yorumlar (1)
atanamicaz 10 ay önce
türkiyeyi mahvettiniz,mahvettiniz türkiyeyi..
21
açık