Laboratuvar Teknikeri KPSS 2020/5 Atama Taban Puanları

Laboratuvar teknikeri 2020/5 atama puanları içindeki en büyük ve en küçük puanlar kaçta kalmıştır, laboratuvar teknikeri mesleği için 2020/5 atamalarında kaç kadro bulunmaktaydı, KPSS 2020/5 laboratuvar teknikeri atama taban puanları nasıldır sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Laboratuvar Teknikeri KPSS 2020/5 Atama Taban Puanları

KPSS aracılığıyla memur olmak isteyen adaylar sınava girerler ve puan alırlar. Aldıkları puanlar ile ya açıktan atamalara başvuru yapabilirler ya da merkezi atamalar ile atanma şansı elde ederler. MEB, Sağlık Bakanlığı ve bu tip birkaç kurum daha genellikle merkezi atama yöntemini kullanmaktadırlar. 2020/5 ataması bir sağlık bakanlığı atamasıdır ve biz adaylara sonraki atamalarda fikir vermesi maksadıyla bu atamalarda yerleşen adayların atama taban puanlarını listeliyoruz. Bu yazımızda laboratuvar teknikeri 2020/5 KPSS atama taban puanları listesine ulaşabileceksiniz.

KPSS 2020/5 LABORATUVAR TEKNİKERİ ATAMA TABAN PUANLARI

Laboratuvar teknikeri mesleğine 2020/5 atamalarında yerleşen adaylar için en düşük puan ile yerleşen aday Afyonkarahisar iline 80,474 puan ile yerleşmiştir. Yine 2020/5 atamalarında laboratuvar teknikeri mesleğine atanan en büyük puanlı aday 89,020 puan ile Tunceli iline yerleşmiştir.

Laboratuvar teknikeri için 2020/5 KPSS sağlık bakanlığı atamalarında 392 kontenjan bulunuyordu.

Sağlık bakanlığı laboratuvar teknikeri KPSS 2020/5 atama taban puanları listesine ait görsel aşağıdadır.

Memur olmak ve bu sürece dair her şey hakkında fikir almak için forum sayfalarımızı ziyaret ederek deneyimli yöneticilerimizden bilgi alabilirsiniz. Forum sayfalarımıza erişmek için:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* Yazımız içinde yer alan laboratuvar teknikeri 2020/5 atama taban puanları ve bilgiler ÖSYM’nin resmi sitesindeki bilgilerden derlenmiş ve hazırlanmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu değişiklikleri gözden kaçırmamanız için ÖSYM’nin resmi kaynaklarını takip etmenizi tavsiye ederiz.

YORUM EKLE