Öğretmen KPSS 2019/6 Atama Taban Puanları

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı sözleşmeli personel alımına ilişkin KPSS 2019/6 sözleşmeli personel sonuçları açıklandı. ÖSYM tarafından açıklanan sonuçlara göre öğretmen atama taban puanları kaçta kaldı? Rehberlik ve psikolojik danışmanlık (PDR), sınıf öğretmenliği, özel eğitim öğretmenliği, okul öncesi öğretmenliği ve üstün zekalılar öğretmenliği bölümü mezunları için KPSS 2019/6 atama taban puanları kaçta kalmıştır? KPSS 2019/6 öğretmen atama taban puanları kaçtır? Öğretmen olarak en düşük kaç puanla atama olmuştur? İşte detaylar…

Öğretmen KPSS 2019/6 Atama Taban Puanları

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı sözleşmeli personel yerleştirme sonuçları açıklandı. Bu sonuçlara göre öğretmen atama taban puanları kaçta kaldı? En düşük puanda kalan öğretmen ataması kaç puanda kaldı? Rehberlik ve psikolojik danışmanlık (PDR), sınıf öğretmenliği, özel eğitim öğretmenliği, okul öncesi öğretmenliği ve üstün zekalılar öğretmenliği bölümü mezunları için KPSS 2019/6 atama taban puanları kaçta kalmıştır? KPSS 2019/6 sözleşmeli personel merkezi yerleştirme sonuçlarına göre öğretmen ataması kaçta kalmıştır? En yüksek ve en düşük puanla öğretmen ataması hangi kurumlara yapıldı? Tablomuz içerisinde görebilirsiniz. 

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı KPSS 2019/6 Kontenjanları

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, 1000'i ASDEP olmak üzere toplamda 2.313 personel almak için geçtiğimiz günlerde ilan yayımlanmıştı. 2019/6 KPSS Tercih Kılavuzunda lise mezunu olarak diğer sağlık personeli unvanında 82 kontenjan, önlisans mezunu olarak destek personeli, büro personeli ve diğer sağlık personeli unvanlarında 326 kontenjan ve lisans düzeyinde ise; öğretmen, psikolog, sosyal çalışmacı, büro personeli, çocuk gelişimcisi, diyetisyen, hemşire, fizyoterapist, diğer sağlık personeli unvanlarında 1.905 kontenjana yer verilmişti. ÖSYM tarafından KPSS 2019/6 ASDEP sözleşmeli personel alımına ilişkin puanlar açıklandı. Biz de bu atama sürecine ait puanları bölüm bölüm tablo haline getirdik.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 18:13
YORUM EKLE