Psikolog KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

​​​​​​​KPSS 2019/7 psikolog atama taban puanları kaçla kapamıştır, psikoloji atama puanları içindeki en küçük ve en yüksek atama puanları kaçtır, psikolog mesleğine 2019/4 içinde kaç kadro ayrılmıştır gibi soruların cevaplarını yazımızın içinden bulabilirsiniz.

ATAMA PUANLARI 29.12.2019, 11:18
Psikolog KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Devlette personel olmak isteyen bireyler KPSS isimli sınava girerler ve devletin kadro, atama açmasını beklerler. Bu sistem sağlık bakanlığı, milli eğitim bakanlığı gibi bakanlıkların atamalarında çoğunlukla merkezi atama ile işlemektedir. 2019/7 de bir sağlık merkezi atamasıdır ve adaylara sonraki sağlık bakanlığı atamalarında fikir vermesi için bizler atama puanlarını derlemekteyiz. Bu yazımızda psikolog KPSS 2019/7 atama taban puanları listesini bulabileceksiniz.

KPSS 2019/7 PSİKOLOJİ, PSİKOLOG ATAMA TABAN PUANLARI

Psikoloji 2019/7 merkezi ataması içinde 150 kadro ayrılmıştı. Adaylar yeterli puanları alarak bu kadrolara yerleştiler.

Yukarıda bahsettiğimiz yeterli puanlar aşağıdaki listede yer almaktadır fakat en yüksek ve en düşük puanları ayrıca belirtmek gerekirse psikolog mesleğine 2019/7 merkezi atamasında en yüksek puan ile yerleşen adayın puanı 91,331 olarak karşımıza çıkarken en düşün puan ile yerleşen adayın puanı ise 83,549 olarak karşımıza çıkmıştır.

Bu puanlara göre en yüksek puan ile ataması gerçekleşen adayın ataması İstanbul iline olurken en düşük puan ile ataması gerçekleşen adayın ataması ise Bayburt iline olmuştur.

Psikolog KPSS 2019/7 atama taban puanları listesine ait görsel aşağıdadır.

Merkezi atamalar, açıktan alımlar, sınavlar, ilanlar ve bunlar gibi pek çok şey hakkında merak ettiklerinizi sorabileceğiniz forum sayfalarımız hizmetinizdedir. Forum sayfalarına ulaşmak için:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* Yukarıda yer alan bilgiler ÖSYM’nin resmi internet sitesindeki dosyalardan ve orada bulunan bilgilerden derlenerek yazılmıştır. Bir değişiklik olması halinde ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru bağlayıcı olacaktır.

Yorumlar (1)
İSA HÖKTEM 2 yıl önce
PİSİKOLOJİ MEZUNU PİSİKOLOKLARIN DEVLET SAGLIK OCAKLARINDADA GÖREVLENDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR BU DÖNEMDE KİŞİLERİN RUHSAL BUNALIMI DAHADA BOZULMAKTA AİLEVİ FACİALARA NEDEN OLMAKTADIR
15
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur