Sosyal Çalışmacı (Sosyal Hizmet) KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

​​​​​​​Sosyal çalışmacı mesleğine 2020/4 içinde kaç kadro ayrılmıştır, sosyal çalışmacı atama puanları içindeki en büyük ve en küçük atama puanları kaçtır, KPSS 2020/4 sosyal hizmet atama taban puanları kaçta kalmıştır gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

ATAMA PUANLARI 17.03.2020, 01:05 20.03.2021, 20:15
Sosyal Çalışmacı (Sosyal Hizmet) KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

Memur olmak isteyen memur adayları KPSS yani kamu personeli seçme sınavı adını taşıyan sınava girerek aldıkları puanlara göre atanmayı beklerler. Sağlık bakanlığı, milli eğitim bakanlığı gibi kurumlarda bu sistem merkezi atama şeklinde ilerlemektedir. 2020/4 sağlık bakanlığı tarafından gerçekleştirilen bir merkezi atama dönemidir. Biz bu atamalarda kullanılan yerleştirme puanlarını sonraki atamalarda adaylara fikir vermesi amacıyla sitemizde yayımlıyoruz. Bu içerikte ise sosyal çalışmacı KPSS 2020/4 atama taban puanları listesi yer almaktadır.

KPSS 2020/4 SOSYAL HİZMET, SOSYAL ÇALIŞMACI ATAMA TABAN PUANLARI

Sosyal çalışmacı kadrolarına 2020/4 merkezi ataması içinde 123 kontenjan ayrılmıştı. Adaylar yeterli puanları alarak bu kontenjanlara yerleştiler.

Bahsettiğimiz yeterli puanların tamamı aşağıdaki listede bulunmaktadır fakat en yüksek ve en düşük puanları ayrıca belirtmek gerekirse sosyal çalışmacı kadrolarına 2020/4 merkezi atamasında en büyük puan ile yerleşen adayın puanı 94,019 olarak karşımıza çıkarken en küçük puan ile yerleşen adayın puanı ise 84,653 olarak ortaya çıkmıştır.

Yukarıdaki puanlara göre en büyük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması Afyonkarahisar ilineyken en küçük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması ise İstanbul ilinedir.

Sosyal çalışmacı KPSS 2020/4 atama taban puanları listesinin tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmaya dair her konuda aklınıza takılanları sorabileceğiniz forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* İçeriğimizde yer verdiğimiz bilgiler ÖSYM’nin resmi web sitesindeki bulunan bilgilerden derlenerek oluşturulmuştur. Bir değişiklik olması halinde ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru tüm adaylar için bağlayıcı olacaktır.

Yorumlar (9)
Vatan Evladı 7 ay önce
Kardeşim bu insanlar bir teyze, bir amca veya bir çocuk ile oturup derdini dinleyecek gerekirse maddi ve manevi destek verecek. Atom parçalamayacağız şaka mısınız bu atama puanları ne ya bıktım şu ülkeden
Harcananlardan 7 ay önce
Kesinlikle katılıyorum ne kadar yüksek puanlar şok oldum görünce bu ülkede yaşam çok zorlaştı artık öğrenciye işçiye hiç destek yok
NGA 7 ay önce
Bunlar önlisans mı yoksa lisans mı lütfen birisi bilgilendirebilir mi ?
Admin 7 ay önce
bunlar lisans için açılan kadrolar
Sevda Ertaş 7 ay önce
Yazıklar olsun verilen emeklere bu ülkede her şey boş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
hafif yağmur