Ziraat Teknikeri 2020/7 KPSS Atama Taban Puanları

​​​​​​​Ziraat teknikeri atama taban puanları 2020/7 kaçta kalmıştır, ziraat teknikeri mesleğine 2020/7 içinde en küçük puan ile yerleşen aday ve en büyük puan ile yerleşen aday hangi illere atanmıştır, KPSS 2020/7 Tarım ve Orman Bakanlığı sözleşmeli personel alımı merkezi ataması içinde ziraat teknikeri atamalarına göre en küçük ve en büyük puanlar kaçlardadır gibi soruların cevaplarını ve KPSS 2020/7 ziraat teknikeri atama puanları listesini yazımızın içinde bulabilirsiniz.

Ziraat Teknikeri 2020/7 KPSS Atama Taban Puanları

Memur olma hayali kuran kamu personeli adayları için bazı metotlar bulunmaktadır ve bunlardan bir tanesi de merkezi atama üzerinden memur olmaktır. Tarım ve Orman Bakanlığı da farklı metotlar ile personel alımı yapabilmektedir ve yine bunlardan bir tanesi de merkezi atama usulü ile personel alımıdır.

2020 covid-19 yüzünden birçok anlamda verimli geçmemiş olsa da personel alımı noktasında en azından memur olma hayali kuranlar için bazı şansların tanındığı bir yıl oldu. Tarım ve Orman Bakanlığı sözleşmeli olarak personel alımı için ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi (ÖSYM) üzerinden merkezi atama usulü ile kadrolar açtı. Bunlar içinde pek çok farklı unvan bulunmakta ve bunlardan bazılarının kapattığı puanları biz sizler için daha sonraki atamalarda fikir vermesi için derlemeye çalıştık. Aşağıda KPSS 2020/7 ziraat teknikeri atama taban puanları listesini bulabileceksiniz.

KPSS 2020/7 ZİRAAT TEKNİKERİ ATAMA TABAN PUANLARI

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından açılan kadrolara KPSS 2020/7 atamalarında ziraat teknikeri mesleği için 121 kadro açılmıştı. Bu 121 kadro içinde ziraat teknikeri atama puanları değerlendirildiğinde en büyük puan ile kapatan kadronun 85,045 ile en küçük puan ile kapatan kadronun da 72,679 ile kapattığı görülmektedir.

KPSS 2020/7 atamaları içinde ziraat teknikeri mesleğine en büyük puan ile yerleşen aday Kahramanmaraş iline yerleşirken en küçük puan ile yerleşen aday ise Erzurum iline yerleşmiştir.

Ziraat teknikeri KPSS 2020/7 atama taban puanlarının tamamı aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Atamalar hakkında, personel alımlarına dair ve bunlar gibi tüm konularda bilgi alabileceğiniz forum sayfalarımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

*  Yazımızda yer verdiğimiz ziraat teknikeri KPSS 2020/7 atama taban puanları verileri ÖSYM tarafından yayımlanan dosyalardan derlenerek yayıma sokulmuştur. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru herkes için geçerli olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2020, 15:15
YORUM EKLE