Bekir BOZDAĞ'dan Gelir Uzman Yardımcılığı GUY Müjdesi!

Bekir BOZDAĞ'dan Gelir Uzman Yardımcılığı GUY Müjdesi!

05.02.2018
A+
A-

Bakanlar Kurulu esnasında açıklama

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir BOZDAĞ Bakanlar Kurulu sırasında düzenlemiş olduğu basın toplantısında binlerce adayı heyecanlandıran, umutlandıran bir haber vermiştir. Önümüzdeki süreçte 1000 Gelir Uzmanı’nın1000 de Denetim Personeli’nin Maliye Bakanlığı’na alınması hususunda  gerekli yetkilerin verildiği eklemelerin Kanuni düzenlemelere yapıldığını belirtti!

Kurum İçi Alım mı Yoksa Açıktan Alım mı?

Bu konuda Sn. BOZDAĞ’ın alımı Gelir Uzmanı şeklinde zikretmiş olması soru işareti ortaya çıkarmış olsa da, Sn. Naci AĞBAL’ın meclis genel kurulunda Gelir Uzman Yardımcısı, Devlet Gelir Uzman Yardımcısı vb. personelin alınacağını duyurmuş olması ile birlikte değerlendirdiğimizde bu alımın açıktan alım olması ihtimalini düşünebiliriz.

En kısa sürede, KPSS gerçekleşmeden evvel Gelir Uzman Yardımcılığı Sınavı’nın yapılmasını beklemekte ve adaylara başarılar dilemekteyiz. 

Ne Yapmalı?

Durumu daha da netleştirebilmek için bu hafta boyunca gerçekleştirilecek etkinliklerde bu durumu da dile getirerek daha net bir açıklamayı sağlamaya çalışmak tüm adayların faydasına olacaktır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.