Sorubankası.net hakkında kullanıcı görüşleri

Watsapp üzerinden gelen kullanıcı yorumlarını sizinle paylaşmak istedik.

Sorubankası.net hakkında kullanıcı görüşleri

Fatma ASLAN

Benim için Sorubankası= kalite çok tesadüf eseri ve arkadaşlarımın önerisi üzerine keşfetmiş olmamla birlikte çok tereddütle kamp programına kayıt yaptırsam da tek bir pişmanlığım olmadı her şey son derece güzeldi olumsuz şeyler yok mu elbette var ama her güzel şeyin ufak tefek kusuru olur diye düşünüyorum. Nazar boncuğu bana göre :) en önemlisi o kadar kaliteli hocaları var ki hepsinin tek gayesi sorubankası ten ders alan her öğrencisinin atanıp gitmesi ben bu kadar samimiyet ve içtenliği başka yerde görmedim ve en önemlisi arka ekipte bulunan tüm herkes işini özveri ile yapan insanlar her türlü yardım da bulundular. Bana göre işinde kar amacı gütmeyen tek kurum. İyi ki sorubankası

Semih GÜNEŞ

Sorubankası.net ailesi genç bir oluşum olmasına rağmen gerek kurumsal yapısı sayesinde, gerek problemi çözüm odaklı olmasıyla online eğitim platformları içerisinde daha iyi yerlere geleceğine inandığım bir eğitim kurumu. Çok iyi oluşturulmuş eğitimci kadrosu ihtiyaçlarınıza cevap veren kaliteli eğitim sunuyor. Sorubankası.net ailesini herkese tavsiye ediyor ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Havva BAYRAKTAR

Merhaba. GY-GK kampına katılmıştım. Sınava girdikten sonra özellikle size teşekkür mesajı atmak istedim. Ne kadar faydalı olduğunuzu anlatamam. Bir de sayenizde özverili, öğretmek için inanılmaz çaba harcayan hocalar tanıdım. Çok teşekkür ederim.

 

Semra KAYA

Merhabalar,

Düşüncemisizinle paylaşmak istedim.

KPSS süreci gerçekten çok emek isteyen zorlu bir yolculuk. İlk defa sınava hazırlanan biri olarak, kısıtlı bir zamanda hazırlanmaya karar verdim. GK-GY ve eğitim bilimleri için zamanım yettiğince çalışmaya başlamıştım zor oluyordu aynı zamanda kitapların güncelliğine pek güvenemediğimden sorubankası'nda son tekrar kampınıza kayıt yaptırdım. Çok alternatif vardı, sizi seçmemin nedeni:

Her şeyden önce sınav denen şeyin çok sıktığını, yorduğunu biliyoruz. Bunu bildiğimizden sınavın varlığını hissettirmeden gerçekten severek öğrenmenin bir yolunu bulmamız gerekiyordu. Bu süreçte önemli olan stres, kaygıdan uzak olmak,öğrenirken sınavı unutmak, hele ki güler yüz ve samimiyetle ders anlatacak tecrübeli öğretmenin varlığı, öğrenmedeki süreci tadından yenmez hale getirirdi. Bunların hepsi vardı sizde :) Keşke dönemin başında haberdar olsaydım, zaman kaybım olmazdı. Her şey için teşekkür ederim.

 

Müjgan KIZILASLAN

Merhaba sorubankası ekibi :))) ben, sizi İnstagram’dan terk eden hain :)) terk ettiğime bakmayın o kadar memnun kaldım ki kamp programlarından :) eğitim olsun GK-GY olsun. Ha bir de sınav sonrası verdiğiniz moral de bu memnuniyete dahil ama eğitim bilimleri hakkında bir keşkem var. “Keşke daha erken olsaydı yani bir hafta falan” online eğitime ufak bir ön yargım var gibiydi ama kırdınız o ön yargıyı helal olsun kamp programında aileden biri gibi oldunuz ders molaları bitince masa başında değilsem annem “senin hoca geldi” diye falan sesleniyor bana  :))) eğer olur da atanamazsam(istemesem de tabii bu ihtimal de var) You Tube’taki ders videolarına o kadar takılmayacağım sizinle sınava kadar düzenli bir şekilde sindire sindire gideceğim çünkü ekip çok iyi :)) evimin rahatlığında, sıcakta dışarda sürünmeden ders dinleme imkanı var daha ne isteyeyim :)) arada olan aksiliklerde tuzu biberi olur :) çok teşekkür ederim hem size hem hocalara son dakika aldığım bilgiler için motivasyonumu, kendime olan inancımı yükselttiğiniz için...

Kader YATKIN

Merhaba Sorubankası.net GY-GK kampı öğrencinizim. Bu kampta emeği geçen bütün hocalarıma teşekkür ederim öncelikle (Robot u da unutmamak lazım tabi). Bu kampa katıldığım için çok şanslıyım, çok verimli geçti benim için. Bütün senenin tekrarını kendi başıma yapamazdım. Dersler o kadar güzeldi ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyordum. Hem çok güldük hem de çok verimli ders işledik.Bir kamptan beklenenin daha fazlasıydınız benim için. Gerçekten memnuniyetimi kelimelere dökemem. Emeği geçen herkese teşekkür etmek için yazmak istedim. TEŞEKKÜR EDERİM SORUBANKASI.NET

Onur ÇATALTE

Kamp genel olarak gayet olumlu geçti hocaların tavrı ve tutumu gayet iyiydi. Kısa sürede bana çok şey kattığını söyleyebilirim.

Eleştiri olarak da bazı hocaların sisteme alışması gerektiğini düşünüyorum. Sohbet sayfasının yönetimini hocaların kendi inisiyatifinde olması gerektiğini ve özellikle soru çözümlerinde anket uygulamasının sürekli kullanılması gerektiğini düşünüyorum.Çünkü ders esnasında sohbet sayfasının sürekli açık olması birçok derste dikkatimi dağıttı.

Esragül Çırak

Sorubankası eğitim kampında son ana kadar bizden desteğini esirgemeyen hocalarıma ve size çok çok teşekkür ederim. Bugün size bir kez daha minnettar kaldım soruları yaptıkça yüzüm güldükçe Allah razı olsun hepinizden

Tuğba DURMUŞ

Sorubankası ailesiyle tanışmam Yılmaz Özkaya hocamızın sayesinde oldu. Alanımız çok geniş olduğu için eğitim derslerine yeteri zaman ayırıp çalışamamıştım. Eğitim kampı olduğunu duyunca kaydolmaya karar verdim. Hepsi alanında uzmanlaşmış değerli hocalarımızla bir hafta boyunca karşılıklı etkileşime dayanan konu-soru ağırlıklı tekrarlar yaptık. Önemli yerler, ayırıcı noktalar yanında öğrenci motivasyonu rehberlik sınav süresince işime çok yaradı. Ticari kaygısı olmayan öğrenci merkezli Hocalarımıza ve sorubankası ailesine teşekkürler.

Derviş SEVGİ

Kamp genel olarak çok faydalıydı arada teknik aksaklıklardan kaynaklanan sorunlar yaşasak da beklediğimden güzel geçti fakat video ve dokümanların yüklenmesi de bir o kadar kötüydü 10 tane video yüklüyor sıralamasının geç yapılması, sorubankasındaki sorular çok güzel ama cevap anahtarının sıkıntılı olması bizi olumsuz etkiledi ama her şeye rağmen tüm emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Kübra Altan

Merhaba kamp benim için çok güzel verimli geçti hocalar çok kaliteliydi çok güzel anlatıyorlardı dersi hocalar kendi alanlarında ayrı ayrı çok iyilerdi böyle iyi hocaları tanımamda katkınız olduğu için sizlere çok teşekkür ediyorum herkese içim rahat önerebilirim ekim ayında sınavım istediğim gibi olmazsa tekrar sizlerden online eğitim rahatça alabilirim hocaları da tanımış olduğum için bu platformda emeği gecen herkese teşekkür ederim iyi günler☺

Buse Şima KARADAĞ

Kamptan genel olarak memnun kaldım özellikle eğitim bilimleri bölümünden. Faydalı olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Çağdaş Eren MERT

Okuldaki derslerimin yoğunluğundan dolayı çok fazla dersleri izleyemedim. Fakat izlediğim kadarıyla çok güzel ve samimi bir ortam vardı. Hocalar samimi ve dersler eğlenceliydi. Tüm sorubankasınet ailesine teşekkür ederim.

 Mihri KAYA

Eğitim bilimlerini çalışıyor olmama rağmen bir türlü anlayamıyordum belki de aradığım püf noktayı bulamıyordum eğitim netlerim hep genel ortalamanın altındaydı sorubankasinet ten aldığım eğitim kampıyla acaba derslere katılırsam vakit kaybı olur diye çok düşündün ilk kamp günü dersimiz gelişim ve öğrenmeydi ilk defa eğitimi dinlerken sıkılmadım başka bir şeyle ilgilenmedim ve çok iyi anladım bir gün bile bana çok şeyler katmıştı diğer eğitim derslerimde aynı güzellikte ve özellikte geçti 5 günlük kampta aylardır başaramadığım çalışmalarımı karşılamıştım sorubankasinet bize böyle bir fırsat sağlayıp çok iyi hocalarla bizi karşılaştırdığınız için size çok teşekkür ederim.

Sedef YOLŞAŞMAZ

Sorubankası.net'te aldığım Eğitim Bilimleri kampı benim için çok verimli geçti. Bence hocaların her biri alanının en iyi hocalarından. Fazla bilgi yığınından kurtararak, püf noktalarıyla bir anlatım yaptıkları için tam sınava yönelik bir kamptı. Sınava girmeden önce herkes bu kamptan faydalanmalı.

Merve PINAR

Öncelikle eğitim bilimleri kampında birbirinden değerli hocaları bizimle buluşturan kaptanımız Yılmaz hocamıza ve diğer hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Kamp sayesinde sınav kaygısından kurtuldum çok verimli bir süreç yaşattınız teşekkürler sorubankasınet

Oğuz Alparslan Çatal

KPSS çalışmaya son 3 ay başladım ancak kamp olana hala hazır olmadığımı hissediyordum, kamptaki hocalarımızın gayretleri öz anlatımları sayesinde sınava çok kısa sürede hazır hale geldim ve sınavımda gayet güzel tüm çabalarınız nokta atışı tahminleriniz, açık anlaşılır anlatımları hocalarımıza, sorubankasi ekibine çok teşekkür ederim.

Aslı KÜÇÜK

Merhaba GK-GY kampına katıldım sınav stresinden ancak yazabildim hem hocalarımıza hem destek olan herkese çok teşekkür ederim inanılmaz bir alt yapı ve sisteminiz var herkese şiddetle tavsiye edeceğim inşallah gerek kalmaz ama seneye tekrar hazırlanmam gerekirse tereddütsüz sene başında yeniden öğrenciniz olabilirim

Feyza KETENCİ

Kesinlikle sorubankasinet’i öneririm. Gerçekten işinde çok iyiler. Saat kaç olmuş dakikalar öncesinde bile Oğuz Bey sisteme benimle alakalı bir sorundan giremediğim halde işini bırakıp bana yardımcı oldu. Keza kaydolurken de yine aynı beyefendi mesai çoktan geçmiş olmasına rağmen bile benim bilgisayarıma bağlanıp kaydımı oluşturmama yardımcı oldu. Hocalar keza gerçekten çok başarılı. Yeni olmasına rağmen kurum a’dan z’ye takdir-e şayan. Bizler anlayana kadar saati önemsemeden anlatıp uğraşıyorlar. Eski Akınlı yeni sorubankası’lı olaraktan buranın bir kurstan fazlası olduğunu düşünüyorum kesinlikle.

Duygu KARABACAK

Hayatımda katıldığım en faydalı kamptı. Hele ki hocalarımız efsaneydi tek kelimeyle süperdi. Teknik sorunlarda dahi bizi hiç yalnız bırakmayıp hiç bir zaman desteklerini esirgemediler. İyi ki sorubankasi netle tanışmışım her şey için çok ama çok teşekkürler sayenizde sınavım çok güzel geçtiii.

Özge KARAKAŞ

Kampınız güzeldi ama tarihte mesela soruları çok sınav formatında değildi daha detaydı.Bir de konu anlatımına ağırlık verilmiş aslında soru üstünden konu anlatılsa daha iyi olurdu en azından ama faydalıydı.

İrem KARABIÇAK

Eğitim bilimleri paketinizden çok memnun kaldım, hocalar çok kaliteliydi açıkçası daha önceden çok çalışamamış olmama rağmen sadece son 1 hafta yapılacak olan genel tekrar paketinize güvenip aldım ve sadece hocalarımızın anlattıklarına bakarak sınavda 70 net yaptım, diğer arkadaşları bilmem ama ben çok çok memnun kaldım.Hocalarımızın konular hakkında kısa kısa anahtar kelimeler vermesi sınavda benim çok işime yaradı, sadece hocalar bazı konuları çok hızlı geçti ders bitince ben kendim dönüp tekrar etmek zorunda kaldım onun dışında genel olarak çok güzeldi, genel kültür ve genel yetenek paketini almadığıma pişman oldum diyebilirim.

 

Fatma Sevcan AKBULUT

İyi günler.Kamp beklediğim gibi çok güzel gidiyor. Bilgilerimi pekişiyor ve unuttuklarımıhatırlamama yardımcı oluyor. Ve püf noktalara değiniliyor bu çok iyi oldu.Öğrendiklerimi sınavda fark edip uygulayabilirim inşallah. Teşekkürlersorubankası.net ailesi.

 

Cansever UÇAR

Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi 2018 mezunuyum. Kendime ÖSYM sınavları için bir yıl müddet vermiştim. Fakat kendimi denemek sınavı görmek adına başvuru yaptım ve sıfır bilgiyle girmemek adına daha önce ALES eğitimi aldığım SB.NET ten KPSS GYGK kampını aldım. Derslere düzenli devam etmemin, sitedeki testlerin ve alanında en iyi hocaların ilgili ve eğlenceli derslerinden sonra 22 Hazirandaki sınavda sorular tanıdık gelmeye, kampı andırmaya başladı. ÖSYM soruları açıklandığında yaptığım netler ise şimdiden yeterliydi bile. Gerçekten emeğinize ilginize ve ekibinize teşekkürlerimi sunuyorum.

İzel ASLAN

sorubankasinet'iilk olarak keşfettiğimde emin değildim. İçimde güvensizlik vardı ama aynı zamanda sınava da hazırlanıyordum ve bir şekilde kendimi burada buldum. Sonra baya memnun kaldığımı anladım. Daha önceden tanışmış olmak isterdim. Sadece kamp programlarında yer almama rağmen o kadar kısa vakitte bu kadar güzel bir kurumu tanımış olmak çok güzeldi. Tüm ekip, hocalar ve robotun enerjisi baya iyiydi :)

Canan AYAZOĞLU

Sorubankasineten iyi ALES kurslarından diyebilirim. Fiziki kurslardan çok daha iyi kaliteli ve yardımsever öğrenci odaklı. Gerek rehberlik gerek soru çözümü ve konu anlatımı olsun eksik derslerin telafisi olsun gerçekten çok iyi. Hele bir de robot beyimiz var ki onu ayrı değerlendirmek istiyorum. Kendisi sorubankasinetin olmazsa olmazı adeta Süpermen’imiz :)) herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum ve sistemi evimize kadar getirdikleri için de ayrıca teşekkür ederim. Bu ailenin içinde olduğum içinde kendimi çok şanslı ve mutlu hissediyorum.( adim geçmezse sevinirim :))) )

 

Betül TAŞ

Merhaba sorubankasınet ailesi sizlerle yolum kesiştiği için çok mutluyum bugüne kadar aldığım sayısız kurslar içerisinde en iyisi sizsiniz normalde birçok kursta bir iki hoca iyidir ama sorubankasında tüm hocalarımız birbirinden kaliteli alanlarında en iyisi, ders aralarının ve kalan tüm zamanların vazgeçilmezi bizimle beraber olan Robot Bey en büyük şansımızdı bu zorlu stresli süreçte bize her konuda destek olan bizi bilinçli şekilde sınava hazırlayan herkese çok ama çok teşekkür ederim.

 

Merve TOPAL

Sorubankasinetailesine binlerce kez teşekkür etsem de az. Sınava çok yaklaşmıştık ve bende artık tükenmiştim. Daha sonra sizlerle tanıştım ve bilin bakalım ne oldu?Çözemediğim matematik soruları çözülür, anlamadığım paragraf soruları anlaşılır oldu. Sınavda zamanım yetişmiyordu normalde ama bu sefer öyle olmadı. Bütünsoruları gönül rahatlığıyla çözdüm. Kurumunuzdan çok ama çok memnun kaldım. Bu arada Robot Bey'e özellikle teşekkür ediyorum. Eğlenceli halleri, anlayışlı konuşmaları, bizleri sonuna kadar dinlemesi sabır göstermesi takdir edilesi gerçekten. Çok özverili çalıştığını her halinden hissettiren bu kuruma sonsuz teşekkürler.

Fatma Şehide KOYUNCU

Zorlu bir yılın sonunda ancak çalışma fırsatı bulmuştum hemşirelik okuduğum için nöbetler,okul, dershane derken sistemi oturtmak kolay olmamıştı, sorubankasinet le tanışma fırsatı bulduk kıymetli hocamız Yakup hoca bizi bu güzel projeye dâhil ettiği için ne kadar teşekkür etsek azdır, çok kısa bir zamanda çok kıymetli hocalarla yapılan bu eğitim kampına sıfır bilgiyle başlamıştım alanında özgün hocaların bulunduğu harika bir proje olduğunu rahatlıkla diyebilirim, canlı dersler sayesinde hem iyi bir ritim yakalayıp hem motivasyonumuzu yüksek tutup hem de yüksek düzeyde bir verim aldım, kamp bitiminde uzaktan eğitim almış olsak ta bir gönül bağı kurduğumuzu ve bir buruklukla ayrıldığımızı herkesin birbirine yardımcı olduğu samimi bir ortam olduğunu söyleyebilirim ve şunu da belirtmeliyim ki kaybım bu değerli hocalarımızı ve bu kurumu önce keşfetmemiş olmam emeği gecen herkese çok teşekkür ederim bize bu fırsatı tanıyan Yakup Özkaya hocama ayrıca teşekkürlerimi sunarım iyi ki varsınız.

Esra DURAK

Merhabalar GY-GK kampı benim adıma çok iyi geçti. Bazı teknik aksaklıklar oldu ama olur o kadar benim açımdan tek sıkıntı dersler çok arka arkaya olduğu için bazen verimsiz oldu ama çok iyi hocalar tanıdım sizleri tanımak çok güzel. İyi çalışmalar diliyorum.

Kübra KARABIYIK

Aldığım eğitim bilimleri kampından çok memnun kaldım hocalarımız,  sorulara nasıl yaklaşmamız gerektiği konusunda ve bazı püf noktalarla bizi sınava çok güzel hazırladı geçen seneye göre büyük bir ilerleme kaydettim bunun için sorubankası.net ailesine teşekkür ediyorum iyi ki sizleri tanımışım.

Aysun ERGÜN

Kamp harikaydı hocam bana çok şey kattı sınavda da bunun karşılığını aldımm öğretmen kadrosu muhteşemdi bir numarasınız sizin sayeniz de matematiği sevdim.

Sedef BAYCAN

Volkan Hocam sorubankasınet ailesine sayenizde katıldığım için başta teşekkürü size borç bilirim. Müthiş bir öğretmen kadrosuyla verimli bir kamp oldu. Çevremde sınava hazırlanan kişilere de önermeyi ihmal etmedim. Volkan Şampiyon varsa şampiyonluk yakındır diyorum ve emekleriniz için teşekkür ediyorum.

Cengizhan DOSTİ

Büyük sınav öncesi hayatımda istemediğim bazı olaylar gerçekleşti. Derslerden son 1 ay iyice kopmuştum ve dershanede bitmişti. Sevdiğim birkaç hocamın ve arkadaşlarımın vesilesiyle sorubankası netin büyük GY-GK kampını aldım.Derslerin süresi biraz uzun olmasına rağmen anlatımı gerçekleştiren hocaların sayesinde hem bilgilerimi hızlı bir şekilde tekrar ettim hem de fazlaca soru çözme imkânı buldum. Sınav sonucu ne olur onu bilemem ama sorubankası netin o çok zor dönemde beni son derece motive ettiğini söyleyebilirim.. Ama şunu da söylemeden edemeyeceğim matematik derslerin de özellikle volkan şampiyon hocamızın çözmüş olduğu sorular sayesin de matematikte 20 soru işaretledim ve hepsinden eminim diyebilirim ( dershane denemelerinde 9-10 net anca yapabiliyordum). O yüzden bundan sonra bu tip sınavlara girecek  arkadaşlara sorubankasineti tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz.. Son olarak ŞAMPİYON kazandırır diyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum..

Mehmet BALCI

Öncelikle kamp çok güzel geçti bunu düşünen ve böyle bir organizasyon yapan herkese teşekkürler. Kampın en güzel yanlarından biri ÖSYM’nin değişen yapısına ayak uydurulduğunu görmekti. Özellikle coğrafya ve matematik dersleri çok verimli geçti ki bunu sınavda da hissettim. Bazı teknik iyileştirmelerle daha da iyi ve güzel olabilir sorubankası.net. Herkesin emeğine sağlık

Selen ŞENGÜL

Merhabalar,sorubankasının kampına katıldım. İlk başta amann hiç uğraşamam kaç saat bilgisayar başında mı oturulur dedim ama sonra hocalarım sağ olsun zamanın nasıl geçtiğini bana hissettirmediler. Ben bu sene dershaneye gittim ama kamptan aldığım verimi dershaneden elde edemedim. Matematikçiyim, dershanede matematik derslerine girmiyordum ama sorubankasına katıldığımda matematik derslerine bile girdim o kadar verimliydi. Puanım 78-80 arası gelecek atanmak için yeterli değil ama ben bu puanı sorubankasinet sayesinde alıyorum. Her şey için teşekkürler. ÖABT online derslerinizi de bekliyoruz. İyi günler.

Umut BAYAR

Yapmış olduğunuz dört günlük eğitim bilimleri kampı oldukça yararlı oldu. Ancak zaman sıkıntısı olduğu için konu anlatımı ve soru çözümleri çok hızlı yapıldı biraz daha zamana yayılmış olsa idi daha fazla verim alınabilirdi.

Saygılarımla

Nurcan HAN

GY-GK kampı kısa süreli olmasına rağmen gerçekten verimli bir kamptı. Öncesinde yapılan bilgilendirmeler ve teknik destek çok iyiydi.

Bu özveri ilehazırlanmış kamp için emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 

Pınar DÜNDAR

Tek sorun yaşadığım nokta; katılımcıların sohbet panelini gereksiz yazışmalarla doldurması oldu. Bunun dışında sistem ve eğitmenler açısından herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Bu yoldaki ilginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ediyorum.

 

Gizem GENÇ

Özellikle matematikiçin temel-ileri düzey diye ayrılabilir böylelikle daha az zamanda daha çok soru çözebiliriz diğer türlü her şey mükemmeldi. sorubankasinet çalışanları ve hocalarına çok teşekkür ederim.

 

Burcu BÜYÜK

Dokümanların paylaşımı bir gece önce paylaşılsa elimizde çıktılar olabilirdi ve de daha önce notlar okunarak derse hazırlıklı gelinebilirdi. Onun dışında Soru bankası ve ailesi olarak çok kaliteli bir kurumsunuz sizlere çok teşekkürler ederim sizleri tanıdığım için sizlere dahil olduğum için kendi adıma çok mutlu oldum. Çok verimliydi çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

 

Merve ULU

Çok hoca yerine hocaların en iyisi girmeli. Mesela Coğrafyada Abdullah Hoca ve Hüsnü Hoca. Tarihte kesinlikle Turgut Hoca ve Kadir Hoca. Vatandaşlıkta Tuğba hoca ve Özgür hoca.Türkçede Yılmaz Hoca ve matematikte Volkan Hoca ile devam. Ders slaytları bence önceden öğrenciye gönderilmeli önceden ya da gönderilen soru bankası yerine bu gönderebilir. Takip etmesi daha kolay olur sisteme yükleniyor ama geç ve çıktı almak biraz sıkıntılı. Bunun dışında hizmet sektöründe olduğunuz için herkesimi mutlu etmeniz çok zor ve robot bey ne olur hakkını helal et. J Çünkü bazı memnuniyetsiz kesim sabrını çok zorladı gibi kendi görüşüm bu. İyi dayandın, ben bazen çok sinirlendim açıkçası bazı küçük aksaklıklar oldu ama onlar sizden kaynaklı değil olabilitesi yüksek şeyler onlar için sizleri suçlayamayız. Suçlayanlar dönüp kendine baksın. Sağladığınız olanakları düşününce talep edilen bedel çok çok uygun ve daha fazla hak ediyorsunuz bence. 10 gün için 150 TL artı kitap hatta 10 günü geçti bile çok uygun. Hakkınızı helal edin benden yana da hakkım helal olsun ve her yerde reklamınızı yapıp önerebileceğim bir kurumsunuz.

 

Nisa AY

Merhaba sorubankası ailesi, Hem kamp hem de KPSS GY-GK derslerinizi almış olmakta nson derece memnunum. Bu vesile ile emeği geçen, bizlere yardımcı olan tüm hocalarımıza ve destekçimiz robota teşekkür ediyorum. Daha önce de KPSS sınavına hazırlanmıştım ancak bu kadar değerli hocanın bir araya geldiği, tüm derslerin bu kadar açık ve güzel anlatıldığı, memnun kaldığım bir platform olmamıştı. İnşallah daha da büyüyerek tüm sınavlar için herkese ulaşan ve onları destekleyen bir kurum olursunuz. Sevgi ve saygılarımla.

 

Merve BOZANİÇLİOĞLU

Merhaba, verdiğiniz eğitim için teşekkür ederim. Çok faydalı bir eğitim oldu benim için. Ara sıra olan internet kesintisi ve donma problemleri dışında her şey çok iyiydi.Hocalarımıza ve teknik kısımda çalışanlara (Özellikle Robot Bey'e) çok teşekkür ediyorum. Çekilişinizi kazanarak eğitiminize katıldım. Çok güzel hocalar veinsanlar tanıdım sayenizde. Arkadaşlarıma da kurumunuzu tavsiye edeceğim.Emeğinize sağlık.

 

Tuba PULCU

Süre olarak bir hafta önce başlayıp günde 4 saat olsa daha iyi olurdu ve ders notları önceden mail atılsa idi direk üzerine notlar alırdık kısa kısa. Bazı dersleri tekrar izlemek zorundayım bazı notları almak için birde ders dinleme süresi 6 ay açık kalsa güzel olur bunlar benim naçizane fikrim dalında çok iyi hocalar var.Kadir Hoca, Hüsnü Hoca, Ömer Hoca, Turgut Hoca, Volkan Hoca, Yakup Özkaya Hoca,Şahap Hoca çok başarılı hocalar dalında bu hocaların hepsi farklı illerde online eğitim ile bu saydığım başarılı hocalardan ders aldığım için şanslıyım,bu konuda Sorubankasi nete çok teşekkür ederim. Dershaneye gitme zamanım olmadı bu yıl özelde çalıştığım için. Uzaktan KPSS eğitimi ilk defa alacağım için Sayın Akif Sarıbaş hocamın fikrini alarak Sorubankasi netten kamp alıp hızlı bir tekrar + soru + motife olarak çalışmaya başladım. Çok az süre kalmasına rağmen kısa sürede çok faydalı oldu benim için keşke demeyi sevmiyorum ama önceden tanısa idim bu başarılı hocalarımızı daha güzel olurdu ama benim için güzel bir kamp oldu. Emeği olan bütün arkadaşlara hocalara teşekkür ediyorum en içten. Sevgiler, saygılar, iyi çalışmalar...

Mevlüt ULUKAYA

Özellikle matematikte sayısal ve sözelcilerin olduğu iki ayrı grup yapılabilirse daha faydalı olabileceğini düşünüyorum, tabi ki maliyet faktörüne göre ne kadar uygulanabileceği tartışılır fakat derslerde ciddi problemler oluşuyor. Ömer hocayla dersin yarım kalma sebebi Volkan Hoca’yla da ek ders yapılma ihtiyacı bu sebeptendir. 3 net mat ortalaması olan biri ileri düzey ALES tarzı mantık sorularını anlayamadığı altyapı olmadığı için hocalar nerdeyse her soruyu iki kez anlatmak durumunda kalıyorlar. Kamp kitabı da biraz hayal kırıklığı oluşturdu. Fakat teknik ekip ve Yakup Hoca’nın olağanüstü ilgi ve çabalarına da teşekkürü ayrı borç bilirim. Ticari kaygıyla yapılmadığını hissettiren bir kamp oldu. İlk olmasından ötürü aksaklıklar olmasını da doğal buluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. İyi ki almışım dediğim bir kamptı. Robot bey teknik ekibe kolaylıklar diliyorum yüzlerce insanla uğraşmak kolay değil :) iyi ki varsınız Yakup ve YılmazÖzkaya :)

Asiye Vennur TAŞ

Dersi kitaptan takip edebileceğimiz güzel bir kamp kitabı bizler için daha verimli olabilir. Genel olarak kamptan memnun kaldım. Hocalarımız mükemmeldi ve en iyileriydi. Bizlere bu fırsatı sunduğunuz için, emekleriniz için çok teşekkür ediyorum. ALES için de şimdiden soran arkadaşlarıma önerdiğim bir kurum oldu.

Kübra ALTUNTAŞ

Muhasebeden Musa ve Osman Hoca maliyenin tüm hocaları ve hukuktan Aynur hocam ile olan dersler gerçekten çok verimli geçti fakat kamp suresi biraz daha uzun olabilirdi birde soru çözümünden önce ufak bir tekrara zaman olsaydı gerçekten çok iyi olacaktı ama ben bana faydalı olduğunu düşünüyorum bu kampın :)

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 18:36
YORUM EKLE