Sorubankası.net Nedir?

Sorubankası nedir? Neden tavsiye ediyoruz? Kimler tarafından kurulmuştur?

Sorubankası.net Nedir?

Neden Sorubankası?

Yabancı dil eğitimi alanında en iyilerden biri olan Akın Dil Eğitim Grubu tarafından başlatılan online ders diğer deyişle canlı ders ismi verilen interaktif eğitim sistemi. Öğrencilerimiz klasik kağıt sorubankalarına fazlasıyla alışkın ancak online bir sorubankası deyince akıllarda henüz bir şey canlanmamış olabilir. Anlatmakta elbette bize düşer:Akın Dil Eğitim uzaktan YDS kursu alanlar konuya zaten hakim ancak ilk kez eğitim alacaklar için tanıtmakta fayda var.

Konuları bir kez veya bir kaç kez tamamladınız, sıradaki aşama elbette soru çözümü. Kaç soru çözdüğünüz mü önemli yoksa kaç farklı soru tipi çözdüğünüz mü?  Bize sorarsanız kaç soru çözdüğünüz daha önemli. En fazla soruyu en ucuza çözebileceğiniz, üstelik anlamadığınızı sorabileceğiniz, sadece öğrencilerin ve hocaların yer aldığı watsapp gruplarında yardım alabilecek, Türkiye geneli denemelerin yanı sıra pdf testler alabileceksiniz.

Sorubankası Hangi Alanlarda Çalışıyor?

Adli Hakimlik, İdari Hakimlik ve SavcılıkSınavları:

Genel itibariyle hakimlik sınavı olarak adlandırılan bu sınavlar için en fazla tavsiye edilen iki kurs Başkent Kariyer ve Temiz Eğitim Kurumlarıdır. Sorubankası hakimlik sınavı alanında tamamıyla Ümit Kaymak ve ekibi ile anlaşmıştır.  Kursa hakkında detaylara ulaşmak için burayı kullanabilirsiniz.

ALES

Hemen hemen tüm hocaları kamu üniversitelerinde akademisyenlik yapan hocaların bulunduğu bir platform ALES dersi almak için makul bir fırsat. Daha önce ALES grupları ve öğrenci görüşlerine ulaşabileceğiniz gibi çıkmış ALES soru çözülmelerin de ulaşabilirsiniz.

Kaymakamlık Sınavı

Kaymakamlık alanında da aynı şekilde faaliyet göstermektedir ve ilk grupla eğitimi başlamıştır. Hakimlikle birlikte kamakamlık sınavı eğitimi de Ümit Kaymak ve ekibi tarafından verilmektedir.

KPSS  Hazırlık

KPSS A, KPSS B,  Eğitim Bilimleri ve ÖABT dahil tüm alanlarda soru çözümü, Türkiye geneli deneme, watsapp grupları, pdf denemeler ve öğrencilerin eksiklerine ve taleplerine yönelik soru tiplerini belirleme dahil birçok hizmeti sunmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak ve soru yöneltmek için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2018, 00:31
YORUM EKLE