Sorubankası Ürünlerinde Özel İndirim!

UDEMY üzerinden alacağınız tüm soru bankası ürünlerinde daha fazla indirim kazanmak için yapmanız gereken tek şey bizim kupon kodumuzu uygulamak. Aynı zaman da hediye çekilişlerine de katılma hakkı kazanacaksınız.

Sorubankası Ürünlerinde Özel İndirim!

Son dönemde online eğitimin potansiyelini ve kazandırdıkların duymuşsunuzdur. Hem daha uygun fiyata hem de kaliteli bir eğitim alabilirsiniz. Neden online eğitim daha mantıklı ve ucuz düşündünüz mü? Biz bir kaç sebebini sayalım, birincisi kira bedeli ödemeyen dershane en temel giderinden kurtuluyor. İkincisi coğrafi sınırları aşıp daha büyük kitleye ulaşarak birim maliyetini daha da alt seviyeye indiriyor. Üçüncüsü ulaşım yemek gibi ek masraflara maruz kalmadığınız için hem zaman hem de para tasarrufu edebiliyorsunuz. Eğitimin online olması gerektiği konusunda anlaştıysak gelelim marka seçimimize.

Bizim kendi tecrübelerimize dayanarak gerek etrafımızda ki eş dosta gerek üyelere tavsiye ettiğimiz sınırlı sayıda marka vardır ve bunlardan biri de soru bankası.net ekibidir. Tavsiye nedenlerimiz kısaca, tanınmış ve kaliteli iş ve proje ortakları olan Akın Dil Eğitim, Temiz Akademi gibi alanında zirveyi almış markalarla çalışması, kullanıcı memnuniyeti, iyi bir standardı düşürmemeleri ve son olarak uygun fiyatı. Daha önce soru bankası net ekibiyle tanışmamış arkadaşlar buraya tıklayarak fikir edinebilirler.

Kullanıcı yorumları ve markanın geçmişi hakkında kısa bir araştırma yaptığınızda endişenizin gideceğini düşünüyoruz. Yakın zaman önce düzenledikleri KPSS kurslarıyla binlerce öğrenciye ulaştıklarını ve olumlu geri dönüş aldıklarını biliyoruz. 

"TY2018" kodunu resimde gördüğünüz boşluğa girerek ek indirim kazanabilirsiniz.Kampanya Detayları Nelerdir?

Soru bankası ekibini bilen arkadaşlarımıza ise kampanya detaylarına geçebiliriz. Ünlü online eğitim platformu udemy üzerinden satın alacağınız ürünlere hemen aşağıda fotoğrafı olan kutucuğa “TY2018” kodunu yazarak daha uygun fiyata aynı ürünü satın alabilirsiniz. Elbette istediğiniz takdirde bu kodu girmeyerek daha yüksek ücretler de ödeyebilirsiniz işin bu kısmı tamamıyla sizin tercihiniz. Ancak unutmayın yalnızca indirim kazanmayıp bu kodu girerek alışveriş yapan üyelerimiz çekilişlere de otomatik katılım sağlamış olacaktır.


Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 07:19
YORUM EKLE