Denizden Babam Çıksa Yer Miyim?

"Denizden babam çıksa yerim" diyenlerden misiniz? Eğer öyleyse bu fotoğraflara iyi bakın! Dünyanın dört bir yanında denizden kıyıya vuran binlerce canlı, eşya, materyal görenleri şaşkına çeviriyor.

Denizden Babam Çıksa Yer Miyim?

2011 yılındaki Asya'da yaşanan tsunami sonrasında bu dev beyaz kitle sahile vurdu. İşte bu olay "denizden babam çıksa yerim" diyenlerin düşünmesine neden oldu.
ABD'de yaşanan kasırga bu deniz canavarını sahile getirdi. Bilim adamları hayvanın ne olduğunu ve nereden geldiğini hala keşfedemedi.Kıyıya devasa boyutta gizemli bir göz vurdu. Bilim adamları çevre kirliliği nedeniyle varlığından haberdar olmadıkları canlıların etkilendiğini düşünüyor.
2008'de, İskoçya'da hangi ülkeye ait olduğu bilinmeyen bir füze sahiye vurdu. Ülkede korku dolu anlar yaşandı.Denizden sahile petrol boru hattı çıktı desek? İnanılmaz ama gerçek!Değeri 1 milyon doları bulan altınlar birden kıyıya vurdu. Bulan şanslı kim acaba?Rüzgarlı bir denizden kıyıya yük gemisi vurdu! İçindeki tüm yüklerde sahile saçıldı. Binlerce insan kıyıdaki pisliği kısa sürede yağmaladı.İşte bu kadın sahile vuran devasa yılan balığıyla hatıra fotoğraf çektiriyor.Bahamalara'a uzay gemisi parçası düştü! Uzay çöpünü görenler gözlerine inanamadı.
Bir roket parçası Asya sahillerine vurdu. Ülke gündemini uzun süre meşgul etti.Bu devasa zar kimin? Kim düşürdü? Nasıl denize düştü? Nasıl sahile vurdu? Binlerce soru var ama cevap yok.Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 10:23
YORUM EKLE