Garanti Bankası 15 Farklı Pozisyon İçin Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası 15 Farklı Pozisyon İçin Personel Alımı Yapıyor 2017 Garanti Bankası Personel Alımı Alınacak Personeller Hangi Pozisyonlar İçin Alınacak? Başvuru Şartları Nelerdir? Nasıl Başvuru Yapılır?

09.04.2017
A+
A-

Garanti Bankası 15 Farklı Pozisyon İçin Personel Alımı Yapıyor 2017 Garanti Bankası Personel Alımı Alınacak Personeller Hangi Pozisyonlar İçin Alınacak? Başvuru Şartları Nelerdir? Nasıl Başvuru Yapılır?

Garanti Bankası 1946 yılında başkent Ankarada kurulmuştur. Şu anda ülkemizin en büyük ikinci özel bankası olarak hizmet göstermektedir. Garanti Bankası 20 bine yaklaşan çalışanı ve 10 milyonun üzerindeki müşterisi ile dünyadaki önemli bankalardan bir tanesidir. Garanti Bankası 15 farklı pozisyon için personel alımı yapıyor. Alınacak personeller hangi pozisyonlarda istihdam edilecek?

Garanti Bankası bünyesinde istihdam edilecek personeller hangi şehirlerde çalışacak? Garanti Bankasının 15 farklı pozisyon için alım yapacağı personeller Elazığ, Sivas ve İstanbul’da istihdam edilecek.

Alınacak Personeller Hangi Pozisyonda İstihdam Edilecek?

Garanti Bankası 15 farklı pozisyonda personel alımı gerçekleştiriyor. Peki alınacak personeller hangi pozisyonlarda istihdam edilecek?

Garanti Bankası tarafından alınacak personeller:

Şikayet Yönetimi Projeleri Yetkilisi

Bireysel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi

İş Geliştirme Yönetmeni

Finansal Raporlama Yönetmeni

Emekli ve Yardım Sandığı Hemşiresi

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi

Bireysel Kredi Ürünleri Temsilcisi

Kart Güvenliği Riskli İşlem İnceleme Asistanı

İşgücü Optimizasyonu ve Hizmet Kalitesi Yetkilisi

Nasıl Başvuru Yapılır? Başvuru Şartları Nelerdir?

Garanti Bankasının 15 farklı pozisyon için yapacağı personel alımlarına başvuruda bulunmak ve ilgili pozisyonlar için aranan başvuru şartlarını incelemek için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

İLANLARI İNCELEMEK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

 

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.