Gaziosmanpaşa Üniversitesi 40 Hemşire Alımı 2017

Gaziosmanpaşa Üniversitesi 40 Hemşire Alımı 2017 Gaziosmanpaşa Üniversitesi Personel Alımı Gaziosmanpaşa Üniversitesi Memur Alımı Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hemşire Alımı

04.06.2017
A+
A-

Türkiye’nin en büyük üniversitelerden biri olan Gaziosmanpaşa Üniversitesi personel ihtiyacını karşılamak ve daha iyi hizmet vermek için personel alımı gerçekleştiriyor. Gaziosmanpaşa Üniversitesi hemşire pozisyonundaki personel ihtiyacını karşılamak için 40 hemşire alımı gerçekleştiriyor. Gaziosmanpaşa Üniversitesi 40 hemşire alım ilanını resmi internet sitesi www.gop.edu.tr adresi üzerinden kamuoyu ile paylaştı. Gaziosmanpaşa Üniversitesi personel alımı başvuru şartları nelerdir? Başvuru tarihleri ne zaman? www.tercihiniyap.net ailesi olarak bütün sorularınızı bu haberimiz ile yanıtladık.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Gaziosmanpaşa Üniversitesi resmi internet sitesi www.gop.edu.tr adresi üzerinden yayımladığı ilan ile 40 hemşire alımı yapacağını duyurdu. Peki başvuru şartları nelerdir? Hemşire pozisyonunda alımı yapılacak 40 personelin ortaöğretim ve lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvurular 2 Haziran ve 16 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

İLANI İNCELEMEK VE DETAYLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.