Gelir Uzman Yardımcılığı’nda son durum ne?

Gelir Uzman Yardımcılığı’nda son durum ne?

01.01.2017
A+
A-

1575 0 b6feb549ccb945df742bec06a26a7b6e

Gelir Uzman Yardımcılığı 2016 2017 GelirUzman Yardımcılığı Sınaıv Gelir Uzman Yardımcılığı Maaşı Gelir Uz. Yardımcılığıİlan Gelir Uzman Yardımcılığı Forum Guy 2017 Ne Zaman Guy 2016 2017Forum.. Gelir Uzman Yardımcılığı 2016 2017 İlanı hala verilmedi. Guy 2016’dason durum ne?

Bilindiğiüzere Gelir Uzman Yardımcılığı her yıl alım yapar ve KPSS A grubunun en ciddialımının yapıldığı meslek grubudur. Lakin GUY İlanı hala verilmedi. Üstüneüstlük adayların puanlarının geçerliliği 1 sene olması adayları büyük birendişeye sokmaktadır. Adayların puanlarının geçersiz kalması durumuna karşılıkadaylarda büyük endişe yaşanmaktadır. Yapılacak olan yeni bir sınav ilepuanları geçersiz olacak adaylar büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır.GUYilanı bekleyen adayların başta Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal ve Gelir İdaresiBaşkanı Sayın Adnan Ertürk’ten tek bir talebi bulunmaktadır. Adaylarendişelerinin giderilmesi adına yeni bir Kamu Personeli Seçme Sınavı – KPSSyapılmadan bir sınav ilanının verilmesini ve sınavın gerçekleştirilmesi talepetmektedirler.

1575 2 b6feb549ccb945df742bec06a26a7b6e

Belirsizlik Hakim

GUY İlanıkonusunda belirsizliğin hakim olduğu bir süreçte ders çalışmakta zorlananadaylar ilgili makamlardan yapılacak olumlu veya olumsuz bir açıklama ileönlerini daha net görebileceklerdir.tercihiniyap.net ailesi olarak aylardırdevam eden bu zorlu süreçte GUY ilanı bekleyen adayların yanında olmayıkendimize bir görev olarak görüyoruz. Binlerce adayın puanları ve en az 1senelik emeklerinin heba olmaması için başta Maliye Bakanı Sayın NaciAğbal ve Gelir İdaresi Başkanı Sayın Adnan Ertürk’ten gelecek bir açıklamayıumutla bekliyoruz.Umarız ki gelecek olumlu bir açıklama ile adaylar yollarınıgönüllerinden geçtiği gibi çizecektir. Başta Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal veGelir İdaresi Başkanı Sayın Adnan Ertürk olmak üzere ilgili makamların vedevlet büyüklerimizin hassasiyet ve anlayış göstereceğine inanıyoruz.TÜRKİYE’DEKİ EN GÜNCEL GUY BAŞLIĞINDABİZE KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.