kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Güncel Altın Fiyatları Ne Kadar? Çeyrek Altın Fiyatı 2018

22 Mart 2018 itibariyle güncel altın fiyatları ne kadar? Altın günü nasıl tamamladı? Gram altın fiyatları ne kadar? Güncel altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın fiyatları ne kadar? Cumhuriyet altını ne kadar?

Güncel Altın Fiyatları Ne Kadar? Çeyrek Altın Fiyatı 2018
A+
A-

22 Mart 2018 itibariyle altın fiyatları ne kadar? 21 Mart günü işlem gören gram altın fiyatı kapanışta 167,4 lira ile tüm zamanların en büyük seviyesini görerek rekorları altüst etti. Altının ons fiyatı ise yüzde 0,9 arttı. Böylece 1.323 dolardan işlem gördü. Milyonlarca yatırımcı altına yatırım yapıp yapmamak için karar vermeye çalışıyor. Araştırma yürütüyor. Peki güncel altın fiyatları ne kadar? Gram altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın fiyatları ne kadar? 22 Mart günce altın fiyatları ne kadar? www.tercihiniyap.net aiesi olarak güncel altın fiyatlarını sizin için derledik.

GRAM ALTIN NE KADAR?

22 Mart itibariyle güncel gram altın fiyatı güne düşüşle başladı. ardından da 167,2 seviyesinde dengesini buldu. Gram altın 167,2 liradan işlem görüyor

ÇEYREK ALTIN FİYATI NE KADAR?

Çeyrek altın 275 Türk Lirası olarak 22 Mart günü işlem görüyor. Ayrıca Cumhuriyet altını da 1.120 liradan alıcı buluyor.  

ONS ALTIN NE KADAR?

Altının ons fiyatı değer kaybetti ve 0,1 değer kaybıyla 1.330,2 dolardan işlem görüyor. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.