2019 AÖF Sınav Giriş Yerleri Adayların Erişimine Açıldı!

2019 AÖF Sınav Giriş Yerleri Adayların Erişimine Açıldı! Binlerce öğrencinin gireceği Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınavlarında önemli bir gelişme yaşandı. AÖF bahar dönemi sınav giriş belgeleri adayların erişimine açıklandı.

HABER 15.05.2019, 17:58
2019 AÖF Sınav Giriş Yerleri Adayların Erişimine Açıldı!

Türkiye'de en fazla öğrencisi bulunan eğitim kurum ve kuruluşlarından biri de şüphesiz ki Açıköğretim Fakültesidir (AÖF). Türkiye'de binlerce kişi Açıköğretim Fakültesi bünyesinde eğtiim almaktadır. 7'den 70'e farklı yaş gruplarından ve farklı mesleklerden insanlar AÖF aracılığı ile eğitim almaktadır. İnsanlar farklı amaçlarla AÖF bünyesinde eğitim almaktadır. Açıköğretim Fakültesinde bu kapsamda her yıl belli dönemlerde düzenli olarak sınavlar düzenlenmektedir. Binlerce kişinin katılımıyla güz ve bahar dönemlerinde bu sınavlar gerçekleştirilmektedir. Peki 2019 yılında bahar dönemi sınavları ne zaman yapılacak? 2019 AÖF sınav tarihleri ne zaman? 2019 AÖF sınav giriş belgeleri açıklandı mı?

2019 AÖF Sınav Giriş Yerleri Açıklandı Mı?

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) 2018-2019 eğitim öğretim yılında güz dönemi sınavları gerçekleştirildi.Gerçekleştirilen sınavlar tamamlandı ve sınav sonuçları açıklandı. Şimdiyse gözler bahar dönemi yapılacak sınavlara çevrildi. 2019 bahar dönemi AÖF sınavları için geri sayım başladı. AÖF sınavlarına girecek öğrencilerin sınav giriş yerlerini öğrenmesi için sınav giriş yerlerinin açıklanması gerekiyor. Peki sınav giriş yerleri açıklandı mı?

2019 Bahar dönemi AÖF sınavları için geri sayım sürerken gözler sınav giriş yerlerine çevrildi. Açıköğretim Fakültesi yaptığı açıklama ile sınav giriş yerlerinin belli olduğunu ve sınav giriş belgelerinin adayalrın erişimine açıldığını duyurdu. AÖF İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencileri için 2019 bahar dönemi AÖF sınav giriş bilgileri internet üzerinden öğrenilebilecek. AÖF'ten gelen yazılı açıklamada Anadolu Mobil uygulamasından, AÖF sisteminden bilgilerin görüntülenebileceği açıklandı. 

2019 AÖF Sınav Tarihleri

Binlerce öğrencinin gireceği AÖF sınavları için geri sayım sürüyor. Sınav tarihlerine sayılı günler kala öğrenciler de çalışmalarına hız verdi. Her yıl düzenlenen AÖF sınavları kapsamında 2019 yılı bahar döneminde de sınavlar düzenlenecek. Peki AÖF sınavları 2019 ne zaman?

2019 yılı bahar dönemi dönem sonu sınavları 25 Mayıs ve 26 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenecek. 2019 yılında düzenlenecek üç ders sınavı için belirlenen tarih ise 27 Temmuz 2019.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu