2019 La Casa De Papel 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

2019 La Casa De Papel 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? La Casa De Papel nedir? Ne demek? La Casa De Papel konusu nedir? La Casa De Papel oyuncuları kimlerdir? İşte La Casa De Papel 3. sezon başlama tarihi...

2019 La Casa De Papel 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Küreselleşme en çok sinema ve dizi sektörüne yaradı. Dünyanın en uzak ülkesinde çekilen bir yapım dünyanın diğer ucunda izleyici buldu. Özellikl küresel film-dizi dağıtımı yapan şirketlerin tanınması ve sayısının artmasıyla yapımların izleyicisi sayısı da artmış oldu. Bu bakımdan son dönemde dizi-film yapımcısı ve dağıtımcısı olan Netflix milyonlarca izleyicinin beğenisine binlerce yapım sundu. O yapımlardan belki de en çarpıcı olanı "La Casa De Papel" dizisi oldu. İlk iki sezonuyla milyonlarca seyirci yakalayan dizinin üçüncü sezonu için geri sayım sürüyor. Binlerce kişi her gün "La Casa De Papel 3. sezon ne zaman başlıyor?" sorusunu soruyor. İşte La Casa De Papel ile ilgili tüm merak edilenler..

La Casa De Papel Nedir? Ne Demek?

La Casa De Papel dizisi İspanya'da geçen bir soygun dizisidir. Yönetmen koltuğunda Alex Pina'nın oturduğu yapım önce İspanya'da daha sonra ise tüm dünyada milyonların gönlüne taht kurmuştur. Dizi 2 Mayıs 2017'de ilk kez ekranda kendine yer buldu. Daha sonra ise Netflix ile birlikte tüm dünyada kendine seyirci buldu. Emmy ödülü de alan dizi izleyici rekorlarını alt üst etti. Dünyadaki La Casa De Papel izleyicileri ise ilk başta dizinin isminin ne anlama geldiğini merak etti. "La Casa De Papel ne demek?" ve "La Casa De Papel çevirisi nedir?" soruları en çok sorulan sorular arasında yer aldı. La Casa De Papel İspanyolca kökenlidir ve "kağıt ev" anlamına gelmektedir. Yapım sayesinde dizi ve sinema dünyasına pek çok isim kazandırılmıştır. Ursula Corbero, Alvaro Morte, Miguel Herran, Pedro Alonso, Itziar Ituno gibi oyuncular tüm dünyada ünlenmiştir.

La Casa De Papel 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

La Casa De Papel dizisinin ilk 2 sezonu izlenme rekorlarını alt üst etti. Şimdiyse dizinin müdavimi olan binlerce kişi 3. sezonun ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Netflix'in dünyaca ünlü yapımının 3. sezonunun ne zaman başlayacağı sorusunun cevabını her gün binlerce kişi arıyor. La Casa De Papel dizisinin 3. sezon tarihi dizinin sosyal medya hesabı tarafından duyuruldu. Dizinin 3. sezonunun tanıtımı olarak paylaşılan görüntülerde tarih olarak 2019 yılı işaret edildi. 2 Mayıs 2017'de ilk kez yayınlanan dizinin üçüncü sezonu 2019 yılı içerisinde izleyici ile buluşacak. Ancak net tarih ise henüz bilinmiyor.

La Casa De Papel Konusu

La Casa De Papel dizisi bir soygun dizisidir. Dizinin merkezinde "Profesör" lakaplı bir süper zeka vardır. Profesör tarihin en büyük soygununu planlamış ve oluşturduğu ekiple bu planı hayata geçirmeye çalışır. Profesörün hedefine İspanya Kraliyet Darphanesi yani paranın yapıldığı yer bulunmaktadır. Bu nedenle işlerinde uzman olan suçluları ekibine dahil eder. Eğitim süresi sonuında ise planın uygulanma aşaması başlar ve olaylar gelişir. Her ihtimal hesaplanmıştır. Bir yandan suçlu ekibi, bir yandan polis dizideki dengeleri alt üst etmektedir. Suçlular darphaneye girdikten sonra hiç hesap etmedikleri olaylar gelişmeye başlar.

La Casa De Papel Oyuncuları

Dizideki pek çok oyuncuyla dünya seyircisi ilk kez tanışmıştır. İspanyol oyuncular La Casa De Papel sayesinde kendilerine büyük hayran kitlesi oluşturmuştur. Özellikle Profesör ve Berlin lakaplı karakterler seyircinin kalbine taht kurmuştur. Peki La Casa De Papel oyuncuları kimlerdir?

Tokyo rolünde Ursula Corbero oynamaktadır. 

Profesör rolünde Alvaro Morte oynamaktadır.

Rio rolünde Miguel Herran seyircinin karşısına çıkmaktadır.

Berlin rolünde Pedro Alonso oynamaktadır.

Raquel Murillo rolünde Itziar Ituno oynamaktadır.

Nairobi rolünde Alba Flores oynamaktadır.

Dizinin diğer oyuncuları ise Jaime Lorente, Esther Acebo, Maria Pedraza, Darko Peric, Paco Tous (Moskova), Arturo Roman rolünde Enrique Arce, Kiti Manver, Mario De La Rosa, Anna Gras, Juan Fernandez, Fran Morcillo, Roberto Garcia (Oslo) şeklinde sıralanabilir.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

YORUM EKLE