ÇANPAŞ İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021

ÇANPAŞ İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021 Hakkında Merak Edilenleri Araştırdık. ÇANPAŞ İş İlanları ve Personel Alımı 2021 Ne Zaman? ÇANPAŞ İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

HABER 17.02.2021, 22:41
ÇANPAŞ İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2021

Türkiye'nin başkenti Ankara'da birbirinden büyük ve gelmiş ilçe bulunur. Bunların başında ise Çankaya gelmektedir. Ankara'nın merkezindeki ilçede yüz binlerce vatandaş yaşamaktadır. Bu bölgenin belediyecilik faaliyetleri son derece önemlidir. Bu nedenle Çankaya Belediyesi altındaki ÇANPAŞ A.Ş. şirketine de büyük görevler düşer. Park, bahçe, kavşak ve orta refüjlerin düzeni, ilçenin ağaçlandırılması, bölgedeki yeşil alanların bakımı gibi önemli işler yapan bu kurum sık sık personel alımı da yapmaktadır. İşsizlik sorununun arttığı bugünlerde her iş ilanı da büyük ilgi görmektedir. Peki ÇANPAŞ iş ilanları ve personel alımı ne zaman? ÇANPAŞ iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

ÇANPAŞ İş İlanları ve Personel Alımı 2021

Ankara'nın Çankaya ilçesinde binlerce insan yaşamaktadır. Devletin yönetim kadrosu, bakanlıklar, iş merkezleri, yaşam alanları, parklar, bahçeler ve AVM'ler bu bölgede yoğunlaşmaktadır. Bu nedenle bu bölgede hayatın sorunsuz ilerlemesi hayati derecede önemlidir. Çankaya Belediyesi de bunun için çalışmakta ve iyi işler çıkarmaktadır. Özellikle de bünyesindeki ÇANPAŞ firmasına büyük işler düşer. ÇANPAŞ, Çankaya işlçesindeki park ve bahçelerin bakımı, yeşil alanların artırılması, kavşak ve refüjlerin bakım ve onarımı, yol kontrolü gibi işlerle ilgilenir. Bu gibi pek çok işle görevli ÇANPAŞ bünyesinde çok sayıda personel barındırmaktadır. Ayrıca sık sık işçi, personel, memur alımı yapmaktadır.

ÇANPAŞ tarafından yayınlanan son iş ilanları incelendiğinde hangi kadrolara ağırlık veriliği görülmektedir. ÇANPAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları içinde ağırlıklı olarak işçilere ihtiyaç duyulmaktadır. Daimi işçi, taşeron işçi, temizlik işçisi, beden işçisi sık sık alım yapılan kadrolar arasındadır. Ayrıca şoför, temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi de tercih edilir. Bunun yanı sıra büro personeli ve iş makineleri operatörleri de alım yapılan kadroların başındadır.

ÇANPAŞ İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Çankaya Belediyesi ve bünyesindeki firmalar işe alım süreçlerini iki şekilde yürütmektedir. İlk olarak belediye ve firmalar kendileri işe alım süreçlerini yürütür. Referans, başvuru ve davetle işe alım gerçekleştirilir. İkinci ve en yaygın olaraksa süreç İŞKUR üzerinden yürütülür. ÇANPAŞ iş başvurusu Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılmaktadır. Çankaya Belediyesi ve ÇANPAŞ'ta çalışmak isteyenler İŞKUR'a kayıt olmalı ve internet üzerinden başvurularını gerçekleştirmelidir.

Yorumlar (1)
Hasan toy 5 gün önce
Şöfer için başvurdum
33
açık