ÇSGB İş Müfettiş Yardımcılığı Mülakat Sonuçları Açıklandı

ÇSGB İş Müfettiş Yardımcılığı Mülakat Sonuçları Açıklandı

ÇSGB İş Müfettiş Yardımcılığı Mülakat Sonuçları Açıklandı


TercihiniYap.net

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Müfettiş Yardımcılığı Mülakat Sonuçları Açıklandı İş Müfettişi Yardımcılığı Sözlü Giriş Sınavında Başarılı Olan Adaylar Listeler Açıklandı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Müfettiş Yardımcılığı sınavı neredeyse 1 yıl önce gerçekleştirilmişti. ÇSGB İş Müfettişi Yardımcılığı sınav sonuçları sınavdan neredeyse 6 Ay sonra 8 Haziran 2016 tarihinde açıklanmıştı. ÇSGB İş Müfettiş Yardımcılığı sınavının sözlü kısmı ise 11 Temmuz - 20 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilmişti. İlgili sınavın mülakatlarının da aylar öncesinde tamamlanmıştı. ÇSGB Sözlü sınavı sonuçlarını, mülakat sonuçlarını bekleyen adaylar aylardır mağdur durumdaydı.

SEVİNDİRİCİ HABER GELDİ

İş Teftiş Kurulu Başkanlığı'nca 26.12.2015 tarihinde gerçekleştirilen İş Müfettişi Yardımcılığı Giriş Sınavının yazılı ve sözlü kısımlarını başarıyla tamamlayan giriş sınavını kazanma başarısı gösteren adayların isimleri //www3.csgb.gov.tr/csgbPortal/itkb.portal?page=duyuru&id=duyuru_2015_3 adresinden duyuruldu. Sınavı kazanan adayların atamalarının yapılabilmesi için adayların, Bakanlığın Personel Dairesi Başkanlığına örnek gösterilen dilekçe ve ek belgeler ile birlikte en geç 16 Aralık 2016 tarihine dek eksiksiz olarak ve şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2018, 23:23
YORUM EKLE