Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Eşi Emine Erdoğan'a Nasıl Ulaşılır?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Eşi Emine Erdoğan'a Nasıl Ulaşılır? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a mektup ve mesaj nasıl gönderilir? Emine Erdoğan'a ulaşmak istiyorum, nasıl ulaşabilirim?

HABER 30.10.2019, 16:05
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Eşi Emine Erdoğan'a Nasıl Ulaşılır?

Sosyal, maddi, güvenlik anlamında yardıma ihtiyaç duyan, sesini duyurmak isteyen vatandaşlar yetkililere, önemli isimlere ulaşmaya çalışır. Devlet görevlileri, milletvekilleri, bürokratlar, siyasetçiler ve liderler yoğun programları nedeniyle bazen ulaşılmaz olmaktadır. Bu noktada vatandaşlar bu isimlerin eşlerine ulaşmayı denemektedir. Vatandaşların en çok ulaşmaya çalıştığı, iletişim kurmaya çalıştığı isim ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'dır. Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi olarak pek çok sorumluluğu ve önemli görevi üstlenir. Tüm Türkiye'de sosyal, ekonomik ve kültürel faaliyetlerin yürütülmesini koordine eder. İhtiyaç sahiplerinin, yardıma muhtaç kişilerin, kimsesizlerin sesini duyar ve ihtiyaçlarını giderir. Sıfır atık projesi, eğitim projeleri, yardım projeleri, sosyal projeleri ile milyonlarca kişiyi, toplumun büyük bir kısmını olumlu yönde etkileyecek işler yürütür. Türkiye'nin 81 ilinde yüzlerce ilçesinde ve köyünde binlerce kişiye Emine Erdoğan'ın yardımı dokunmuştur. Emine Erdoğan'ın bu faaliyetlerini ve girişimlerini duyan milyonlarca kişi de kendisine ulaşmaya çalışmaktadır. Peki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a nasıl ulaşılır? Emine Erdoğan'a ulaşmak istiyorum, nasıl ulaşırım? Emine Erdoğan'a mektup ve mesaj nasıl gönderilir?

Emine Erdoğan Kimdir?

Cemal ve Hayriye Gülbaran çiftinin tek kız çocuğu olan Emine Erdoğan 16 Şubat 1955 yılında İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Mithat Paşa Kız Meslek Enstitüsü'nde eğitim alan Emien Erdoğan aslen Siirt'lidir. Gençlik yıllarından bu yana sosyal ve kültürel faaliyetler içerisinde aktif yer almıştır. Kendisi 'İdealist Kadınlar Birliği'nin isim annesi ve kurucu üyelerinden biridir. Bu birliğin yanı sıra Türk Talebe Birliği ve Hanımlar İlim ve Kültür Derneğinin de aktif takipçisi olmuştur. Yürüttüğü faaliyetler sırasında Recep Tayyip Erdoğan ile tanışmış ve 1978 yılında evlenmişlerdir. Erdoğan çiftinin ikisi kız ikisi erkek olmak üzere toplamda 4 çocuğu bulunmaktadır. Çocuklarının isimleri ise Ahmet Burak, Necmettin Bilal, Sümeyye ve Esra'dır. Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildikten sonra Emine Erdoğan'da sosyal ve kültürel faaliyetlerine devam etmiştir. Binlerce kişiye yardım etmiştir. Ayrıca 2005 yılında Toplumsal Gelişim Merkezinin kurulmasına öncülük etmiş ve bu merkez aracılığı ile yine binlerce kişiye ulaşmıştır. Emine Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan "Haydi Kızlar Okula" kampanyası ile de binlerce kız çocuğunun eğitim alması sağlanmıştır. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın yıllardır yürüttüğü onlarca büyük girişim bulunmaktadır. Bu girişimler sonucunda ise binlerce kişiye yardım eli uzatılmıştır.

Emine Erdoğan'a Nasıl Ulaşılır?

Emine Erdoğan'a ulaşmak Cumhurbaşkanına ulaşmak kadar zordur. Ancak daha fazla iletişim kanalının olduğu da bir gerçektir. Emine Erdoğan, yanındaki danışmanlar, ailesi halkla ilişkilere, halka iletişim kurmaya büyük önem vermektedir. Bu nedenle pek çok sosyal ve kültürel etkinliğe katılırlar. Özellikle yardıma muhtaç kişilere ulaşacak projelerin hayata geçirilmesini sağlarlar. Bu kapsamda Emine Erdoğan'a pek çok ödül verilmiştir. 

Devir artık teknoloji ve iletişim devri. Emine Erdoğan'a ulaşmak için bu nedenle ilk olarak sosyal medyaya başvurmalısınız. Emine Erdoğan'ın twitter, ve instagram adresleri üzerinden iletişime geçmeyi, gönderilerinin altına meramınızı anlatmayı, mesaj atmayı deneyebilirsiniz. Çünkü bu sosyal medya hesapları Emine Erdoğan'ın danışmanları tarafından 7 gün 24 saat kontrol edilmektedir ve mesajlar kendilerine ulaştırılmaktadır. Emine Erdoğan'a ulaşmak için daha pek çok yol bulunmaktadır. Örneğin mektup ve mesaj yöntemine başvurulabilir. Araya aracı sokulabilir. Tanıdık birileri aranabilir.

Emine Erdoğan'ın İnstagram adresine gitmek için tıklayınız.

Emine Erdoğan'ın Twitter adresine gitmek için tıklayınız.

Emine Erdoğan'a Mektup ve Mesaj Nasıl Gönderilir?

Emine Erdoğan'a ulaşmak isteyen binlerce kişi yıllardır kendisine mektup göndermeye çalışmaktadır. Bu yöntem aslında mantıklı ve kullanışlı bir yöntemdir. Çünkü Emine Erdoğan'ın evine, ofisine, cumhurbaşkanlığına gönderilecek mektuplar danışmanlarına ulaşacaktır. Böylece gereken mektuplar ve mektupların içeriğini oluşturan konulan Emine Erdoğan'a iletilecektir. Bu nedenle mektubunuzu göndereceğiniz adrese karar verdikten sonra mektup gönderebilirsiniz. Ayrıca Emine Erdoğan'ın, danışmanlarından birinin, ekibinden birinin cep telefonu numarasına ulaşabilirseniz göndereceğiniz mesajlarla da derdinizi anlatabilirsiniz. Ayrıca Emine Erdoğan'ın katıldığı etkinliklerde kendisine veya danışmanlarına mektubunuzu, mesajınızı elle verebilirsiniz.

Emine Erdoğan'a Ulaşmak İstiyorum, Nasıl Ulaşırım?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a ulaşmak için başvurabileceğiniz tüm yolları sizler için listeledik. Bu yollardan bazılarının başarılı olmasının yolu daha azken bazılarının başarılı olma ihtimali daha yüksektir. Bu nedenle aşağıda listelenen yollardan hangisinin başarıya ulaşacağını inanıyorsanız ona yönelmeniz daha faydalı olacaktır.

Emine Erdoğan'ın Twitter ve İnstagram adreslerine mesaj atmak, gönderilere yorum atmak suretiyle iletişim kurmaya çalışabilirsiniz.

Emine Erdoğan'ın aile üyelerine, yakınlarına, danışmanlarına, korumalarına ulaşarak iletişim kurmaya çalışabilirsiniz.

Emine Erdoğan'ın ev ve iş adreslerine, Cumhurbaşkanlığı külliyesine mektup gönderebilirsiniz.

Emine Erdoğan'ın, aile üyelerinin, yakınlarının, danışmanlarının telefon numaralarına ulaşabilirseniz mesaj yazabilirsiniz.

Emine Erdoğan'ın katıldığı etkinliklere, programlara giderek sesinizi duyurmaya çalışabilirsiniz. Yine bu programlarda mektubunuzu ve mesajınızı kendisine ya da çevresindekilere iletebilirsiniz.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yorumlar (196)
Dilek işler 2 yıl önce
Kıymetli emine hanım lütfen mesajımı görün ben anne olmak istiyorum ama maddi durumum yok yardımcı olurmusunuz
Rahime koşan 5 ay önce
Sayın emine hanım evi olan arsası olan Sigortası olan 3 kere yardım parası alıyo ben bel fıtığından dolayı çalışamıyor eşim iş bulsa çalışıyor olmasa evde 4 çocuğum var biri sigortalı çalışıyor diye bütün yardımlarımızı kestiler ben yardım parasını bi sefer aldım bu ramazan ayında hiç bi yardım almadım 3 kere sosyal yardımlaşmaya gittim yüzüme bakmadılar adaletsiz dünya yardıma muhtac hic bişeyden yararlanmıyo ihtiyacı olmayan da herşeyden yararlanıyor evet emine hanım sesimi nereye duyurcağımi bilemedim tek çarem sizsiniz yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla
zehra rahimler 2 yıl önce
sayin emine hanim ben zehra urfada tek yasiyorum 10yilda butun aylemi kaybettim tek kaldim ne olur bana yardim edin elimden tutun cok zor durumdayim numarami yaziyorum beni arayin size daha detayli anlatayim sikintilari
Narin erturk 1 yıl önce
Telofon um
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur