Devlet Malzeme Ofisi İŞKUR Üzerinden 10 Personel Alıyor

Devlet Malzeme Ofisi İŞKUR Üzerinden 10 Personel Alıyor

Devlet Malzeme Ofisi İŞKUR Üzerinden 10 Personel Alıyor

Devlet Malzeme Ofisi İŞKUR Üzerinden 10 Personel Alıyor 2017 PersonelAlımı Devlet Malzeme Ofisi 10 Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

2017 yılı itibari ile pek çok kurumfarklı pozisyonlar için personel alımlarına devam ediyor. Personel alımı yapankurumlardan bir tanesi de DevletMalzeme Ofisi oldu. İŞKUR üzerinden çıkılan ilanda DevletMalzeme Ofisi 10 personel alımı yapacağını duyurdu. Devlet Malzeme Ofisi İŞKURÜzerinden 10 Personel Alıyor. Peki son başvuru tarihi ne zaman? Devlet MalzemeOfisinin İŞKUR üzerinden çıktığı 10 kişilik ilanda son başvuru tarihi 31 Mart 2017 tarihiolarak belirtildi.

Alınacak Personeller Hangi Unvanlarda Çalışacak?

Devlet Malzeme Ofisi'ninİŞKUR üzerinden alacağı 10 kişilik personel hangi pozisyonlar için alınacak?Devlet Malzeme Ofisi İŞKUR üzerinden yapacağı 10 kişilik alım 2 pozisyon içinyapılacak. 5 kişilik matba tekniyesi ve 5 kişilik baskı sonrası operatörü olmaküzere toplamda 10 kişi alınacak.

Nasıl Başvuru Yapılır? Başvuru Şartları Nelerdir?

Adayların lise mezunu veyalise dengi bir okuldan mezun olmaları gerekmektedir.

Adayların KPSSP94 puantüründen 60 puan veya üzerinde puan almaları gerekmektedir.

Adaylar başvurularınıbulundukları illerin işkur merkezlerinden yapabileceği gibi aşağıdaki linküzerinden online olarak da yapabilmektedirler.

Devlet Malzeme Ofisi 10 Personel Alımı Başvurusu İçin Tıklayınız

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMIİÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NETGüncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 20:09
YORUM EKLE