Ereğli Erdemir Demir Çelik Fabrikası İş İlanları ve Personel Alımı

Ereğli Erdemir Demir Çelik Fabrikası İş İlanları ve Personel Alımı hakkında merak edilenleri inceledik. Peki Ereğli Erdemir Demir Çelik Fabrikası Nedir? Erdemir İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

HABER 01.04.2021, 21:00
Ereğli Erdemir Demir Çelik Fabrikası İş İlanları ve Personel Alımı

Türkiye'de yeni tip Koronavirüs salgınının da etkisiyle sizlik büyük bir soruna dönüştü. Pek çok kişi salgın döneminde işini, gelirini kaybetti. Pek çok kişi de uzun süredir iş bulamadığı gibi iş bulma şansının da azaldığını hissetti. Ancak bu olumsuz şartlara rağmen işleri aksamayan, faaliyetlerini sürdüren hatta personel alımı yapan büyük şirketler de bulunuyor. Bunlardan biri de Ereğli Demir Çelik Fabrikası. Erdemir Demir Çelik Fabrikası olarak da bilinen işletme yılın her döneminde farklı kadro ve pozisyonlar için iş ilanları yayınlamaktadır. Bu ilanlara ise binlerce kişi ilgi göstermektedir. Peki Ereğli Erdemir iş ilanları ve personel alımı ne zaman? İş başvurusu nasıl ve nereden yapılır? Ereğli erdemir demir çelik fabrikası nedir?

Ereğli Erdemir Demir Çelik Fabrikası Nedir?

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Anonim Şirketi veya bilinen kısa adıyla Erdemir, 1960 yılında kurulmuştur. Türkiye'de yassı haddelenmiş demir çelik üretmektedir. Türkiye'nin ilk ve en büyük entegre yassı çelik üreticisidir. Erdemir, Oyak Maden Metalürji Grubu bünyesindeki şirketlerden yalnızca bir tanesidir. Fabrikada üretilen sıcak ve soğuk sac, levha, çinko, krom kaplamalı sac ürünleri, kalay gibi ürünler dünyaya ihraç edilmektedir. Bu ürünler beyaz eşya, imalat, elektrik, otomotiv, elektronik, enerji, gemi inşa, savunma gibi iş kollarında kullanılır. ABD, Rusya, İngiltere, Azerbaycan, Almanya başta olmak üzere 50'ye yakın ülkeye ihracat yapan firma bünyesinde de binlerce personel çalıştırmaktadır.

Erdemir Demir Çelik Fabrikası İş İlanları ve Personel Alımı 2021

Erdemir Demir Çelik Fabrikası'nın Türiye'deki pek çok noktasında maden sahası ve fabrikası bulunur. Sivas ve Malatya başta olmak üzere birçok ildeki maden sahalarında yüzlerce kişi çalışır. Ayrıca Romanya'da elektrik çeliği üretimi yapılır. Erdemir, Karadeniz Ereğlisi için adeta bir yaşam kaynağıdır. Çünkü ilçedeki ve bölgedeki binlerce kişi bu fabrikalarda çalışır. Tüm bunların yanı sıra üretim aşamasında çalışanlara ek olarak satış, iletişim, maliye gibi alanlarda çalışan yüzlerce büro personeli de bulunur.

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikası tarafından daha önce yayınlanan iş ilanları incelendiğinde en çok alım yapılan kadrolar ortaya çıkmaktadır. Erdemir tarafından yayınlanan iş ilanları içerisinde planlama uzmanı, hat operatörü, iş geliştirme mühendisi, mühendis, mimar, satış uzmanı, satın alma uzmanı, işletme mühendisi, maden mühendisi, özel güvenlik görevlisi, elektrik-elektronik mühendisi ve teknisyenleri, engelli işçi, kimyager, fizikçi, iş güvenliği uzmanı, beden işçisi, ustabaşı, iş makinası operatörü, sözleşmeli personel, avukat, uluslararası ticaret uzmanı kadroları ağırlık kazanmaktadır.

Erdemir İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Fabrikalarda, maden sahalarında, satış merkezlerinde görev yapmak isteyen binlerce kişi Erdemir iş ilanlarına ilgi göstermektedir. Bu firma bünyesinde çalışmak isteyenlerin firmanın resmi internet sitsine girmeleri gerekmektedir. Daha sonra iş başvuru formu doldurarak başvurularını yapmaları gerekir. Bunun için sitedeki "Kariyer" sayfasına girmeli, sağ bölümden iş başvuruları kısmını seçmeli, özgeçmiş oluşturarak ilanlara başvuru yapmaları gerekir. Başvuruları olumlu sonuçlanan kişiler işe alınacaktır.

Erdemir demir çelik fabrikası iş başvuru formu: https://www.erdemir.com.tr/kariyer/is-basvurulari/

Yorumlar (0)
11
az bulutlu