Eti Krom İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Eti Krom İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Eti Krom İş İlanları ve Personel Alımı 2021 Ne Zaman? Eti Krom İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

HABER 23.03.2021, 21:24 23.03.2021, 23:08
Eti Krom İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Türkiye'de madencilik faaliyetlerine büyük önem verilmektedir. Ülkeye büyük katma değer sağlayan madencilik ürünleri istihdama da katkı sağlamaktadır. Bu nedenle madencilik alanında faaliyet gösteren firmalar da bu nedenle büyük ilgi göstermektedir. Bunlardan biri de ETİ Krom A.Ş. firmasıdır. 1936 yılında kurulan firma ülkedeki en büyük krom cevheri üreticisi ve ihracatçısıdır. Eti Krom bunun yanı sıra yüksek karbonlı ferrokromun üreticisi olarak dikkat çekmektedir. Devlet tiraki olarak faaliyetine başlayan firma daha sonra Yıldırım Holding bünyesine girmiştir. Türkiye'den 80 civarında madene sahip olan şirket yılda 1 milyon tona yakın krom işleme kapasitesiyle önemli bir aktördür. Dünyadaki sayılı maden üreticilerinden biri olan firma yüzlerce personele de iş imkanı sunmaktadır. Bu nedenle sık sık bu konuda sorular sorulur. Peki Eti Krom A.Ş. iş ilanları ve personel alımı ne zaman? Eti Krom A.Ş. iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Eti Krom İş İlanları ve Personel Alımı 2021

Türkiye'nin farklı noktalarındaki krom cevheri madenleri üzerinde çalışan firma cevherleri çıkarmaktadır. Daha sonra çıkarılan bu cevher Elazığ ilinde bulunan tesislerde ferrokroma dönüştürülür. Firma Avrupa, Asya, ABD, Çin ve diğer önemli pazarlarda çelik üreticilerine, çelik sanayine ürün sağlamaktadır. Bu denli büyük bir operasyon için çok sayıda çalışana ihtiyaç duyulur.

Geçmişte yayınlanan Eti Krom iş ilanlarını inceledik. İş ilanlarının genelde şu kadrolar için yayınladığını gördük; altyapı ve otomasyon uzmanı, iş güvenliği uzmanı, destek personeli, jeoloji mühendisi, vardiya mühendisi, işçi, metal alma işçisi, maden mühendisi, fizik mühendisi, enerji mühendisi, şoför, güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, avukat, sözleşmeli personel 

Eti Krom İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet gösteren firma İstanbul, Antalya, Ankara, Elazığ, Bingöl, Kazakistan ve Samsun gibi önemli konumlardaki şehirler için yeni alımlar yapmaktadır. Türkiye'nin en büyük krom cevheri ihracatçısı ve dünyanın en büyük sert parça krom cevheri üreticisi olan firmanın iş ilanlarına nasıl başvuru yapılacağı merak ediliyor. Bunun için firma içerisinde size referans olacak birinin başvuru süreçlerini sizin adınıza yürütmesi, sizi önermesi avantajınıza olur. Ayrıca özgeçmişinizi "[email protected]" mail adresine göndererek başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra iş ilanlarının yayınlandığı kariyer sayfalarından da iş ilanlarını takip edebilirsiniz.
 

Yorumlar (22)
Muhammet BAKIRCI 7 ay önce
Kamyon şöförü
Muhammed 7 ay önce
Jumbo operatörüyum sizinle calismak istiyorum elaziğda
Harun bağgülü 7 ay önce
Saha içinde dişinda tünelde çalışırım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
açık