Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu ile ilgili detayları araştırdık. Etlik Şehir Hastanesi Güncel İş İlanları Ne Zaman? Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

HABER 11.08.2021, 18:11
Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Yeni tip Koronavirüs salgını ile mücadele devam ediyor. Salgın ilk çıktığı günden bu yana tüm dünyayı etkisi altına almış durumda. Türkiye'de de salgın zorlu dönemlerin yaşanmasına neden oldu ve hala salgınla mücadele sürüyor. Salgına karşı en büyük çabayı sağlık çalışanları gösterdi. Salgın dönemine yakın hayata geçirilen şehir hastaneleri de sağlık sistemi üzerindeki yükü hafifletti. Ancak şehir hastaneleri yalnızca salgınla mücadeleye değil istihdama da katkı sağlıyor. Türkiye'nin farklı noktalarındaki şehir hastanelerine yüzlerce personel alımı yapılıyor. Bunlardan biri de Ankara'daki Etlik Şehir Hastanesi... Etlik Şehir Hastanesi için sık sık ilanları yayınlanıyor. Peki Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları ve personel alımı ne zaman? İş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Etlik Şehir Hastanesi Güncel İş İlanları

Ankara'da bulunan Etlik Şehir Hastanesi, ülkedeki hastanelerden yalnızca biri. 3577 yatak sayısı, 829 poliklinik sayısı ile ülkedeki en büyük sağlık merkezlerinden biri olarak öne çıkıyor. Ayrıca yaklaşık 10 bin araç kapasiteli otoparkı ile vatandaşa hizmet veriyor. Astaldi ve Türkerler Holding tarafından yapılan hastanede yüzlerce personel de çalışacak. Hastane her yıl milyonlarca vatandaşa hizmet edecek. 

Etlik Şehir Hastenesi şehirdeki en büyük sağlık merkezlerinden biri olacak. Bu nedenle yüzlerce personelin çalışacağı tahmin ediliyor. İstihdam kapısı olacak hastanede farklı kadrolarda, farklı görevlerde yüzlerce personel görev yapacak. Çok sayıda işçi, memur, hemşire, doktor alımı yapılacak. Peki Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları ne zaman yayınlanacak?

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Etlik Şehir Hastanesi için yapılacak personel alımlarının hangi kadrolara yönelik olacağı merak ediliyor. Daha önce yapılan iş ilanlarına bakıldığında ve beklentiler düşünüldüğünde en çok merak edilen kadroları sizler için sıraladık. Özel güvenlik görevlisi, fizyoterapist, hemşire, temizlik görevlisi, ambulans şoförü, hasta bakıcı, laborant, acil tıp teknisyeni, sekreter, memur, ebe, danışma görevlisi, sağlık memuru, engelli personel, mühendis, eski hükümlü işçi, doktor, şoför gibi kadrolar için iş ilanlarının yayınlanması bekleniyor. Bu iş ilanlarına ilköğretim, lise ve üniversite mezunları başvuru yapabilecek.

Etlik Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen binlerce aday bulunuyor. İşsizliğin artması, pandemi nedeniyle pek çok kişinin işsiz kalması nedeniyle her iş ilanı büyük ilgi görüyor. Etlik şehir hastanesinde çalışmak için de yapılması gereken il ve ilçelerdeki İŞKUR müdürlüklerine başuru yapmaktır. İŞKUR iş başvuru formu doldurup başvuru yapılabilir. Yapılacak iş başvuruları Etlik Şehir Hastanesi insan kaynakları departmanına iletilir ve iş görüşmesine çağrılır adaylar. Bu aşamaları geçenlerse işe başlayabilir.
 

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu