Forum Sayfamızda Sunucu Bakımı Yapılmaktadır

Tercihini yap forum sayfasının daha hızlı ve daha aktif çalışması için sunucu bakımı yapılmaktadır. Forum sayfamızda periyodik olarak yapılması gereken bakım onarım çalışması, 23 Eylül 2018 tarihi itibariyle forum sayfasına girişleri kısa süreliğine engellemektedir.

Forum Sayfamızda Sunucu Bakımı Yapılmaktadır

Tercihini yap forum sayfasında bakım çalışması yapılmaktadır. Periyodik olarak yapmak zorunda olduğumuz sunucu bakım onarım çalışması nedeniyle forum sayfasına giriş yapılamamaktadır. https://forum.tercihiniyap.net forum sayfamızın linkini tıkladığınızda 502 Bad Gateway hatası ile karşılaşacaksınız. Bu hatayı bakım onarım çalışmasının bilişim dilindeki karşılığı olarak değerlendirebilirsiniz. Sitemizin daha hızlı ve daha aktif kullanımını sağlayacak güncellemeler de yapılmaya çalışılmakta ve değerli forum üyelerinin bu konudaki talepleri de dikkate alınarak hareket edilmektedir. 

23 Eylül 2018 tarihi itibariyle yapmış olduğumuz çalışmalar forum sayfamızın işlerliğini ve hızını artıracaktır. Sunucu çalışmasının yaklaşık 45 ile 60 dakika arasında süreceği tahmin edilmektedir. Çalışmanın daha uzun sürmemesi için bilişimci yöneticimizin var gücüyle çalıştığını bilmenizi isteriz. Bizlere vermiş olduğunuz destek ve anlayışınızdan ötürü teşekkür ederiz. TY Ekibi :)

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2018, 19:49
YORUM EKLE