İŞKUR Üzerinden 1417 Büro Memuru Alınıyor

İŞKUR Üzerinden 1417 Büro Memuru Alınıyor

İŞKUR Üzerinden 1417 Büro Memuru Alınıyor

İŞKUR PersonelAlımı 2017 İŞKUR Büro Memuru Alımı İŞKUR Üzerinden 1417Büro Memuru AlınıyorİŞKUR 1417Büro Memuru Başvuru Şartları Nelerdir? Nasıl Başvuru Yapılır?

Geçtiğimizgünlerde İŞKUR üzerinde 90 binin üzerinde açık iş ilanı olduğundanbahsetmiştik. İŞKUR hem açık iş pozisyonları ile aktif olarak personel alımıyaparken hem de yeni ilanlar ile birlikte açık iş pozisyonlarınıgüncellemektedir. Personel alım ilanlarından en popülerlerinden biri de büromemuru alımlarıdır. İŞKUR üzerinden personel alımı yapan işverenler (varsa)kendi internet sitelerinden de ilana çıkabildikleri gibi genelliklepersonellerine İŞKUR aracılığı işe ulaşabilmektedirler. İŞKUR üzerinden farklıişverenler toplamda 1417büro memuru istihdam etmek için personel alım ilanlarıverdiler. Özel sektörde istihdam edilmek üzere 1417 kişi büro memuru unvanı ileişe alınacak.

İŞKUR 1417 BüroMemuru Alımına Başvuru Nasıl Yapılır?

Yüzlerce özelşirket büro memuru unvanında istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. FakatİŞKUR üzerinden çıkılan ilanlara pek çok kişi nasıl başvuru yapabileceğinibilmiyor. Öncelikle adayların ilgilendikleri personel alım ilanı için ikametettikleri şehrin İŞKUR merkezine giderek personel alımı sorgulaması yaptırmasıgerekmektedir. Ardından ilgili personel alım ilanına başvurudabulunabilmektedirler. Peki bu tek yol mudur? Tabi ki hayır. Ayrıca adaylarinteraktif olarak İŞKUR'un internet sitesi üzerinden de başvuru işlemlerinigerçekleştirebilmektedirler.

İŞKUR'un resmiinternet sitesi üzerinden interaktif olarak başvuru yapmak ve ilanlarınayrıntılarını öğrenmek isteyen adayların 
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx linkinetıklayarak işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

Hani ŞirketlerAlım Yapıyor?

İŞKUR üzerindenyapılan 1417 büro memurunu istihdam edecek şirketler çeşitlilik gösteriyor.Sürat Kargo, Eti, Sürücü Kursları, Aras Kargo gibi şirketler, dernekler vesağlık merkezleri de alım yapan kurum ve kuruluşlar arasında.

1417 BüroMemuru Hangi Şehirlerde İstihdam Edilecek?

İŞKUR üzerindenyapılan 1417 büro memurunun istihdam edileceği bazı illerimiz şu şekilde: Ankara,İstanbul, Konya, Erzurum

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİPAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NETGüncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2018, 15:48
YORUM EKLE