İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Nasıl Ulaşılır?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Nasıl Ulaşılır? Ekrem İmamoğlu Kimdir? İmamoğlu'nun Geçmişi Ekrem İmamoğlu'na Nasıl ve Nereden Ulaşılır? Ekrem İmamoğlu'nun Sosyal Medya Hesapları Ekrem İmamoğlu'nun Danışmanları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Nasıl Ulaşılır?

Dünyanın başkenti, Türkiye'nin en güzel ve en kalabalık şehri İstanbul'un belediye başkanı Ekrem İmamoğlu oldu. 10 milyondan fazla insanın yaşadığı bir şehirde böyle bir makama gelmek ise hiç de kolay değil. İhtiyaç sahipleri, maddi durumu yetersiz olan kişiler, öğrenciler, aileler, çocuklar yardım istemek için ilk olarak Ekrem İmamoğlu'na ulaşmak istiyor. Belediye yardımlarından, burslarından, hizmetlerinden faydalanmak için sesini İmamoğlu'na duyurmak isteyenler belediye başkanına nasıl ulaşacağını merak ediyor. Peki Ekrem İmamoğlu'na nasıl ve nereden ulaşılır?

Ekrem İmamoğlu Kimdir? İmamoğlu'nun Geçmişi

Türkiye'nin en ünlü isimlerinden biri haline gelen Ekrem İmamoğlu 1970 yılında Trabzon'da doğdu. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ailesinin izinden gitti ancak daha sonra siyasete de atıldı. Sırasıyla Trabzon Lisesi ve İstanbul Üniversitesinde eğitim almış İngilizce İşletme Bölümünden mezun olmuştur. İnsan Kaynakları ve Yönetimi alanında yüksek lisans yapan İmamoğlu Trabzonspor yöneticiliği ve Beylikdüzü Belediye Başkanlığı sırasında kamuoyunda adından söz ettirmiştir. 2018 yılında yapılan yerel seçimlerinde CHP ve Millet İttifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı seçilen İmamoğlu, Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım'ın önüne geçmiş ve İstanbul Belediye Başkanı olmuştur. İmamoğlu Dilek İmamoğlu ile evlidir ve üç çocuk babasıdır.

Ekrem İmamoğlu'na Nasıl ve Nereden Ulaşılır?

Türk siyasi hayatına ismini altın harflerle yazdıran İmamoğlu'nun adını duymayan kalmamıştır. Ekrem İmamoğlu'nun ünü İstanbul sınırlarını aşmış ve tüm Türkiye'de duyulmuştur. Bu nedenle yardıma muhtaç, ihtiyaç sahibi, genç yaşlı, kadın erkek, öğrenci, işsiz, çalışan farklı nedenlerle İmamoğlu'na ulaşmaya çalışmaktadır. Bu nedenle İmamoğlu'nun danışmanları, telefon numarası, mail adresi, sosyal medya hesapları merak edilmektedir.

Ekrem İmamoğlu'nun mail adresi kamuoyu ile paylaşılmıştır. Bu adrese mail, e-posta göndererek meramınızı anlatabilir, sesinizi duyurabilirsiniz. Bu kapsamda iletisim @ ekremimamoglu . com adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına mektup, dilekçe yazarak iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. İmamoğlu'nun katılacağı etkinliklere giderek görüşmeyi deneyebilirsiniz. Belediye çalışanları aracılığıyla görüşme talep edebilirsiniz.

Ekrem İmamoğlu'nun mail adresi: [email protected]

Ekrem İmamoğlu'nun Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları aracılığıyla artık ABD Başkanı Trump'a bile sesinizi duyurabiliyorsunuz. Bu nedenle Ekrem İmamoğlu'nun sosyal medya hesapları aracılığıyla iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. İmamoğlu'nun paylaşımlarının altına cevap yazarak, İmamoğlu'nu etiketleyerek ve mesaj atarak iletişim kurabilirsiniz.

İmamoğlu'nun twitter adresi: @ekrem_imamoglu ve @imamoglu_int

İmamoğlğu'nun instagram adresi: ekremimamoglu

internet adresi: ekremimamoglu . com

Ekrem İmamoğlu'nun Danışmanları

Ekrem İmamoğlu'na ulaşmanın bir diğer yolu da danışmanlarına ulaşmaktır. Danışmanlarına sesinizi duyurabilir, onlarla iletişime geçebilirseniz başkanla konuşmuş kadar olabilirsiniz. Bu nedenle başkanın özel kalem müdürü, danışmanları, asistanları, yardımcıları yani A takımına ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Danışmanlar: Şükrü Küçükşahin, Melih Geçek, Ertan Yıldız, Naim Erol Özgüner, Yiğit Oğuz Duman ve Murat Ongun

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serpil Dinçer
Serpil Dinçer - 2 hafta Önce

Sayın başkanım maddi olarak sıkıntı içindeyim ilgilenirseniz sevinirim saygılar