İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Nasıl Ulaşılır?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Nasıl Ulaşılır? Ekrem İmamoğlu Kimdir? İmamoğlu'nun Geçmişi Ekrem İmamoğlu'na Nasıl ve Nereden Ulaşılır? Ekrem İmamoğlu'nun Sosyal Medya Hesapları Ekrem İmamoğlu'nun Danışmanları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Nasıl Ulaşılır?

Dünyanın başkenti, Türkiye'nin en güzel ve en kalabalık şehri İstanbul'un belediye başkanı Ekrem İmamoğlu oldu. 10 milyondan fazla insanın yaşadığı bir şehirde böyle bir makama gelmek ise hiç de kolay değil. İhtiyaç sahipleri, maddi durumu yetersiz olan kişiler, öğrenciler, aileler, çocuklar yardım istemek için ilk olarak Ekrem İmamoğlu'na ulaşmak istiyor. Belediye yardımlarından, burslarından, hizmetlerinden faydalanmak için sesini İmamoğlu'na duyurmak isteyenler belediye başkanına nasıl ulaşacağını merak ediyor. Peki Ekrem İmamoğlu'na nasıl ve nereden ulaşılır?

Ekrem İmamoğlu Kimdir? İmamoğlu'nun Geçmişi

Türkiye'nin en ünlü isimlerinden biri haline gelen Ekrem İmamoğlu 1970 yılında Trabzon'da doğdu. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ailesinin izinden gitti ancak daha sonra siyasete de atıldı. Sırasıyla Trabzon Lisesi ve İstanbul Üniversitesinde eğitim almış İngilizce İşletme Bölümünden mezun olmuştur. İnsan Kaynakları ve Yönetimi alanında yüksek lisans yapan İmamoğlu Trabzonspor yöneticiliği ve Beylikdüzü Belediye Başkanlığı sırasında kamuoyunda adından söz ettirmiştir. 2018 yılında yapılan yerel seçimlerinde CHP ve Millet İttifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı seçilen İmamoğlu, Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım'ın önüne geçmiş ve İstanbul Belediye Başkanı olmuştur. İmamoğlu Dilek İmamoğlu ile evlidir ve üç çocuk babasıdır.

Ekrem İmamoğlu'na Nasıl ve Nereden Ulaşılır?

Türk siyasi hayatına ismini altın harflerle yazdıran İmamoğlu'nun adını duymayan kalmamıştır. Ekrem İmamoğlu'nun ünü İstanbul sınırlarını aşmış ve tüm Türkiye'de duyulmuştur. Bu nedenle yardıma muhtaç, ihtiyaç sahibi, genç yaşlı, kadın erkek, öğrenci, işsiz, çalışan farklı nedenlerle İmamoğlu'na ulaşmaya çalışmaktadır. Bu nedenle İmamoğlu'nun danışmanları, telefon numarası, mail adresi, sosyal medya hesapları merak edilmektedir.

Ekrem İmamoğlu'nun mail adresi kamuoyu ile paylaşılmıştır. Bu adrese mail, e-posta göndererek meramınızı anlatabilir, sesinizi duyurabilirsiniz. Bu kapsamda iletisim @ ekremimamoglu . com adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına mektup, dilekçe yazarak iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. İmamoğlu'nun katılacağı etkinliklere giderek görüşmeyi deneyebilirsiniz. Belediye çalışanları aracılığıyla görüşme talep edebilirsiniz.

Ekrem İmamoğlu'nun mail adresi: [email protected]

Ekrem İmamoğlu'nun Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları aracılığıyla artık ABD Başkanı Trump'a bile sesinizi duyurabiliyorsunuz. Bu nedenle Ekrem İmamoğlu'nun sosyal medya hesapları aracılığıyla iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. İmamoğlu'nun paylaşımlarının altına cevap yazarak, İmamoğlu'nu etiketleyerek ve mesaj atarak iletişim kurabilirsiniz.

İmamoğlu'nun twitter adresi: @ekrem_imamoglu ve @imamoglu_int

İmamoğlğu'nun instagram adresi: ekremimamoglu

internet adresi: ekremimamoglu . com

Ekrem İmamoğlu'nun Danışmanları

Ekrem İmamoğlu'na ulaşmanın bir diğer yolu da danışmanlarına ulaşmaktır. Danışmanlarına sesinizi duyurabilir, onlarla iletişime geçebilirseniz başkanla konuşmuş kadar olabilirsiniz. Bu nedenle başkanın özel kalem müdürü, danışmanları, asistanları, yardımcıları yani A takımına ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Danışmanlar: Şükrü Küçükşahin, Melih Geçek, Ertan Yıldız, Naim Erol Özgüner, Yiğit Oğuz Duman ve Murat Ongun

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serpil Dinçer
Serpil Dinçer - 8 ay Önce

Sayın başkanım maddi olarak sıkıntı içindeyim ilgilenirseniz sevinirim saygılar

erhan topuzoğulları
erhan topuzoğulları - 5 ay Önce

Sayın İMAMOĞLU
İstanbuldan Mali Müşavir Erhan TOPUZOĞULLARI
Dünyanın en güzel şehrinde yaşayan Atatürkçü çağdaş ve Müslüman bir insan olarak İBB çatısı altında yapılabilecek bazı çalışmaları düşüncelerimi hayallerimi sizlerle paylaşmak istedim. Haddimide aştı isem kusura bakmayın lütfen
Aşağıdaki tüm şirketler ibb çatısı altında yapılabilecek faaliyetleri ile tüm türkiye genelinde halkımızla direk bağ kurulması ve istihdam sağlanması açısından çok önemli olduğunu düşünmekteyim. Bu bize halkımız nezdinde büyük bir destek ve 2023 seçimlerinde de iktidar yolunu açacağından hiçbir şüphem yoktur.
İBB BÜYÜK BİR HOLDİNG ŞEKLİNDE İŞLETİLMESİ GEREKMEKTEDİR.
İBB HOLDİNG VE İŞTİRAKLERİ
İBB ŞİRKETLERİ
1- İBB HALK MARKETLERİ
2- İBB HALK KASAPLARI
3- İBB HALK MANAVLARI
4- İBB HALK HAYVANCILIĞI
5- İBB HALK TARIMCILIĞI
6- İBB HALK ŞARKÜTERİLERİ
7- İBB HALK BALCILIĞI
8- İBB HALK LOKANTALARI
9- İBB HALK BURGERLERİ
10- İBB HALK DÖNERCİSİ
11- İBB HALK BÖREKÇİSİ
12- İBB HALK ÇORBACISI
13- İBB HALK ÖZEL KOLEJLERİ
14- İBB HALK ÜNİVERSİTELERİ
15- İBB HALK HASTANELERİ
16- İBB HALK HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI
17- İBB HALK KARAYOLU TAŞIMACILIĞI
18- İBB HALK TELEKOM
19- İBB BANKALARI
20- İBB HALK OTELCİLİK
21- İBB HALK AYAKKABI VE GİYİM
22- İBB HALK ENERJİ
23- İBB HALK TELEVİZYON MEDYA VE GAZETECİLİK
Bu gibi şirketler ve sektörlere yatırım yapılabilir.

Vb şirketler kurularak hem İstanbul hemde tüm türkiye genelinde bim a101 şok gibi marketler zinciri kurularak tüm türkiye halkına ucuz kaliteli ürünleri direk üretimden tüketime ulaşmasını sağlamak
Burada hem tüm halkımız ucuz tedarike ulaşırken hemde tüm türkiye genelinde büyük bir istihdam sağlamış oluruz.
Yine tüm türkiye genelinde kurulacak halk lokantaları halk burgerleri dönercileri vb yemek sektöründe yine tüm halkımıza ucuz ve sağlıklı yiyecekler sağlar iken tüm türkiye genelinde çok büyük bir istihdam sağlanır.
Tüm türkiyede hayvancılık tarımcılık balcılık vb üreticileri ibb çatısı altında birleştirip direk üretimden halkımıza ulaşmasını sağlamak amacımız olmalı
Tüm türkiyede İBB hastaneleri kurarak daha temiz ve hijyen sağlık hizmetlerini vermemiz sağlanabilir
Tüm türkiyede okullar ve üniversiteler açıp daha çağdaş Atatürkçü ilim bilim insanları yetiştirip fakir ama başarılı öğrencilere direk ibb okullarında öğretim burs imkanı sağlayabliriz.
İbb Telekomu kurarak çok ucuz ve kaliteli iletişimi tüm tütkiyede hizmetini verebiliriz.
İBB AİR lines kurup yine ucuz havayolu taşımacılığını yapabiliriz.
İBB ulusal yayın yapan TV medya gazete kurarak doğru objektif yayınlar yaparak tüm halkımızı bilgilendirebiliriz.
İBB halk otelleri açarak halkımıza ucuz tatil yapmalarını sağlayabiliriz.
Tüm bu düşünceleri hayata geçirirsek Türkiyemiz genelinde hem istihdam sağlamış oluruz hemde cumhuriyetimize bağlı insanlarımızı ibb çatısı altında buluştururuz. Üretici ve tüketicimizi birleştiririz. 2023 yılındaki seçimede büyük bir halk desteği ile hazırlanmış oluruz. İBB çatısı altında milyonlarca halkımız ile büyük bir bağ kurmuş oluruz.