İstanbul'un Fatih İlçesinde Yangın

Bugün sabah saat 07.00 civarında İstanbul Fatih’te bulunan bir binada bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. 3 katlı binada çıkan yangın sonucunda 1 kişi hayatını kaybetti ve binada mahsur kalanlar itfaiye tarafından kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

İstanbul'un Fatih İlçesinde Yangın

İstanbul’un Fatih ilçesinin Yavuz Sultan Selim Mahallesinde bilinmeyen bir nedenden ötürü yangın çıktı. 3 katlı bir binanın giriş katında çıkan yangında kısa sürede tüm bina dumanlar altında kaldı.

Çevreden gelen ihbarlar üzerine olay yerine sağlık ve itfaiye ekipleri geldi ve itfaiye ekipleri kısa sürede yangını kontrol altına aldılar.

Yangının kontrol altına alınma sürecinde binada mahsur kalan iki vatandaş çatıya çıkarak kurtarılmayı bekledi fakat aynı süreç içerisinde binada bulunan bir kişinin yangının dumanından etkilenerek hayatını kaybettiği belirlendi.

Çatıya çıkarılan vatandaşların kurtarılmasını sağlayan itfaiye ekipleri ve sağlık ekipleri ilk müdahaleler sonrasında yangından etkilenen yaralıların hastaneye sevk edilmesini sağladı.

Yangın ve neden olduğu etki ise fotoğraflara böyle yansıdı.

YORUM EKLE