İzmir Menemen Belediyesi Okuma Yazma Bilen 3 Bahçıvan Alacak

İzmir Menemen Belediyesi Okuma Yazma Bilen 3 Bahçıvan Alacak

İzmir Menemen Belediyesi Okuma Yazma Bilen 3 Bahçıvan Alacak

Personel Alımı 2017 İzmir Menemen Belediyesi Okuma Yazma Bilen 3 Bahçıvan Alacak

İzmir Menemen Belediyesi İŞKUR üzerinden çıkılan ilanda 3 bahçıvan alımı yapacağını duyurdu. İzmir Menemen Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 bahçıvan alımı yapılacak. İzmir Menemen Belediyesi Okuma Yazma Bilen 3 Bahçıvan Alacak.

İzmir Menemen Belediyesi 3 Bahçıvan alımı için son başvuru tarihi 27 Mart 2017 olarak belirlendi. Bahçıvan alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların 27 Mart 2017 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İzmir Menemen Belediyesi İŞKUR üzerinden çıktığı ilanda 3 bahçıvan alımı yapacak. Alınacak personellerde aranacak eğitim öğretim şartı olarak okuma yazma bilmesi olarak belirtilmiş. Son başvuru tarihi 27 Mart 2017 olarak belirtilen alımda 3 personel alımı yapılacak.

Adaylarda Temel Bahçıvanlık Sertifikası, Hijyen Sanitasyon Eğitim Sertifikası ve Lavanta Yetiştiriciliği sertifikası istenmektektedir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Adayların İZMİR'de bulunan İŞKUR merkezine giderek başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Ayrıca adaylar internetten de başvuru yapabilmektedir. 

İZMİR Menemen Belediyesi 3 Kişilik Bahçıvan Alım İlanına Başvuruda Bulunmak İçin Tıklayınız

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET 

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2018, 20:06
YORUM EKLE