MasterChef Türkiye 2019 Final Günü Ne Zaman?

MasterChef Türkiye 2019 Final Günü Ne Zaman? MasterChef Eleme Adayları Kimler? Kim Elenecek? MasterChef Cemre Mi? Güzide Mi? Kim Kazandı? MasterChef 2019 Büyük Final Ne Zaman?

HABER 26.12.2019, 23:12 29.12.2019, 22:18
MasterChef Türkiye 2019 Final Günü Ne Zaman?

Türkiye'nin en sevilen yarışmalarından biri olan MasterChef Türkiye programı yayın hayatının sonuna geldi. TV8'in en sevilen programlarından biri olan yemek yarışmasında büyük final başladı. Milyonlarca kişiyi ekrana kitleyen yarışmada yarışmacılar tek tek elenirken büyük finalin ne zaman olacağı merak ediliyor. Türkiye'nin en sevilen aşçılarından biri olan ve yarışmanın jurisi olan Somer Şef final tarihini açıkladı.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalının reyting rekortmeni yemek yarışması MasterChef programı son düzlüğe girdi. Büyük final haftası geldi. Eleme adayları tek tek belli olurken MasterChef Türkiye programı için final günü de belli oldu. Milyonlarca seyircinin merak ettiği tarihi Somer Şef açıkladı.

MasterChef Eleme Adayları Kimler? Kim Elenecek?

MasterChef programında son düzlüğe girildi. Final haftasına kalan son 4 yarışmacı Cemre, Güzide, Ekin ve Alican oldu. Final haftasındaki eleme adayları ise Ekin ve Alican oldu. 3. eleme adayının belli olmasıyla birlikte cuma günü bir kişi elenecek. Böylece büyük finale bir adım daha yaklaşılmış olacak.

MasterChef Cemre Mi? Güzide Mi? Kim Kazandı?

MasterChef programında son düzlüğe girilirken yarışmanın son iki kadın yarışmacısı Cemre ve Güzide birbiriyle yarıştı. İki usta aşçının büyük mücadelesinde bir taraf kazandı. Diğer yarışmacı eleme adayı oldu.

MasterChef 2019 Büyük Final Ne Zaman?

MasterChef Türkiye 2019 29 Aralık 2019 tarihinde Pazar günü final bölümüyle bitecek. Pazar gününe dek 2 yarışmacı elenecek. Sona kalan 2 yarışmacı finalde karşı karşıya gelecek. Pazar günü toplamda 3 oyun oynanacak ve en çok puanı alan yarışmacı MasterChef şampiyonu olacak. 

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET
 

Yorumlar (0)
14
açık