Polis Özel Harekat Sözlü Mülakatları Ne Zaman?

Polis Özel Harekat Sözlü Mülakatları Ne Zaman? 2017 Polis Özel Harekat Sözlü Mülakat Ne Zaman? Polis Özel Harekat Mülakat Tarihleri Ne Zaman Açıklanacak? PÖH Sözlü Mülakat Tarihi 2017 PÖH Sözlü Mülakat Tarihleri Açıklandı Mı? PÖH Sözlü Mülakat Tarihleri Ne Zaman Açıklanacak?

Polis Özel Harekat Sözlü Mülakatları Ne Zaman?


Polis Özel Harekat Sözlü Mülakatları Ne Zaman? Polis Özel Harekat alımları için sözlü mülakat tarihleri hala belirsizliğini koruyor. Emniyet teşkilatında çalışmak isteyen bu kurumda personel olmak isteyen binlerce kişi mülakat tarihlerinin açıklanmasını bekliyor. Polis Özel Harekat Sözlü Mülakatları Ne Zaman?

PÖH Sözlü Mülakatları Ne Zaman Yapılacak?

Polis Özel Harekat Sözlü Mülakatları Ne Zaman? 10 bin adet Özel Harekat Polisi alınacağının ilan edilmesinden sonra binlerce kişi özel harekat olabilmek için başvuruda bulundu. Aralık 2016'da fiziki yeterlilik mülakatları yapılmaya başlandı. Adaylar zorlu testlerden ve aşamalardan geçti. 100 binlerce adayın başvuruda bulunduğu Polis Özel Harekat alımında sıra sözlü mülakatlarda.. 2016'nın Aralık ayında başlayan ve 16 Ocak 2017 tarihine kadar süren fiziki yeterlilik sınavlarında başarılı olanlar şimdi sözlü mülakatlarda değerlendirilecekler. Özel Harekat Polisi olmak isteyen adaylar eğer sözlü mülakatları da başarı ile tamamlarsa eğitime katılmaya hak kazanacaklar. Lakin adayları rahatlatacak, sözlü mülakat tarihlerine ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

Özel Harekat Polisi eğitim süresinin bu yıl kısalması bekleniyor. 2017 yılının Mart ayında eğitimlerini tamamlayıp sahaya inecek olan Özel Harekat Polisleri bu plana göre 6-7 aylık normal eğitim süresinin yarısı kadar eğitim alacak. Eğitim sürelerinin kısalması öngörülmesine rağmen sözlü mülakat tarihlerine ilişkin herhangi bir açıklama yapılmaması kafa karışıklığına sebep oldu.


Polis Özel Harekat Eğitimi Nasıl Olacak?

Özel Harekat Daire Başkanlığı Eğitim Şube Müdürü Recep Korhan Gürel geçtiğimiz günlerde sözlü mülakatları başarı ile tamamlayıp eğitim almaya hak kazanan adayları ilgilendiren çok önemli bir açıklama yaptı. Gürel, eğitimlerin en zorlu şartlarda dahi sahaya yansıtılabilecek şekilde verileceğini ifade etti. Korhan Gürel eğitimlerde başarısız olan, yetersiz görülen adayların ise ilişiklerinin kesileceğini ve adayların normal hayatına döneceklerinin altını çizdi.

POLİS ÖZEL HAREKAT PÖH NEDİR? NASIL OLUNUR? BAŞVURU ŞARTLARI?

DÖVMESİ OLAN ÖZEL HAREKAT POLİSİOLABİLİR Mİ?

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 21:44
YORUM EKLE