TikTok Hesap Nasıl Silinir? TikTok Hesap Kapatma

TikTok Hesap Nasıl Silinir? TikTok Hesap Kapatma Nasıl ve Nereden Yapılır? TikTok'ta hesabım var, nasıl silerim, nasıl kapatırım? TikTok hesapları silindikten sonra geri alınır mı?

HABER 14.01.2021, 16:37
TikTok Hesap Nasıl Silinir? TikTok Hesap Kapatma

ünyadaki en ünlü sosyal medya mecrası artık TikTok... TikTok'ta her gün binlerce video paylaşılıyor yeni akımlar trende giriyor. Burada paylaşılan videolar Twitter ve Instagram'da da akım haline geliyor. Milyonlarca kişi bu videoları izliyor. Ancak bu uygulama yaygınlaştıkça bu uygulamadan soğuyanlar ya da bağımlı oldukları için uzaklaşmak isteyenler de var. Bu nedenle TikTok hesap silme, kapatma ve dondurmayla alakalı sorular soruluyor.

TikTok Hesap Nasıl Silinir? Nasıl Kapatılır?

Türkiye'de milyonlarca kişi TikTok kullanıcısı. Hatta binlerce kişi bu uygulamaya bağımlı durumda. Kimisi video çekmeden duramıyor kimisi de izlemeden... Bu nedenle bu durumdan şikayetçi olan kullanıcılar ve aileler var. Onlar da bu uygulamayı silmek, hesabı dondurmak veya kapatmak istiyor. Peki TikTok hesabı nasıl silinir?

  • Tiktok hesabını silmek kalıcıdır. 
  • Silinen hesap geri alınamaz.
  • Profil sekmesine girin.
  • Sağ üstteki ayarlar simgesine tıklayın.
  • Hesabımı Yönet ve Hesabı Sil seçeneklerine basın.
  • Hesabınızı silmek için adımları izleyin.

Hesap silindikten sonra TikTok'ta oturum açamazsınız. Yayınladığınız videolara ulaşamazsınız. Satın aldığınız öğeler varsa bu öğelere erişimi kaybedersiniz. Sohbetlerde yer alan mesajları başkaları görebilir.

TikTok Hesap Silme Bağlantısı: https://support.tiktok.com/tr/account-and-privacy/deleting-an-account/deleting-an-account

Yorumlar (1)
my.heart_cemrexsolmaz 8 ay önce
Düşüncem yok
15
açık