Ziraat Bankası İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ziraat Bankası İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu Nasıl Olur? Ziraat Bankası Nedir? Kimin? Ziraat Bankası İş İlanları ve Personel Alımı 2021 Ne Zaman?

HABER 28.05.2021, 22:36
Ziraat Bankası İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Türkiye'de uluslararası ve ulusal pek çok banka bulunur. Özel ve devlet bünyesindeki bankaların milyonlarca müşterisi bulunmaktadır. 81 ilde yüzlerce şubesi bulunan bu bankalar arasında ING Bank, Finans Bank, Yapı Kredi, İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Halkbank gibi bankalar bulunmaktadır. Bu bankalar ülke ekonomisine ve istihdama büyük katkı sağlamaktadır. Özellikle de Ziraat Bankası yaptığı personel alımlarıyla adından söz ettirmektedir. Peki Ziraat Bankası ilanları ve personel alımı ne zaman? Ziraat Bankası iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Ziraat Bankası Nedir? Kimin?

Ziraat Bankası Türkiye'de faaliyet gösteren üç kamu bankasından biridir. 1863 yılında Osmanlı Devleti döneminde Mithat Paşa tarafından kurulan Memleket Sandıklarının devamı niteliğinde olduğu söylenebilir. Devlet bankası olan Ziraat Bankası binlerce şirket, milyonlarca müşteriyle çalışmaktadır. Çok büyük miktarlarda mevzuat, kredi ve işlem yaparak ülkenin en büyük bankalarından biri olduğunu göstermektedir.

Ziraat Bankası İş İlanları ve Personel Alımı 2021

Ziraat bankası her yıl sınavlı ve sınavsız şekilde yüzlerce personel alımı yapmaktadır. Firmanın 81 ilde banka şubeleri, bölge merkezleri ve genel merkez binaları bulunur. Buralarda binlerce personel çalışır. Banka çıkan personellerin yerine eleman istihdam etmek, yeni personeller almak ve faaliyetlerini artırmak için sık sık iş ilanları yayınlar. İş ilanlarında lise, üniversite, ilkokul, önlisans mezunu adayların başvurabileceği pozisyonlar bulunur.

Ziraat Bankasının geçmiş yıllarda yayınladığı iş ilanlarını sizler için inceledik ve en çok alım yapılan kadroları tespit ettik. Ziraat Bankası tarafından paylaşılan iş ilanları güvenlik görevlisi, temizlik elemanı, aşçı, işçi, avukat, gişe personeli, çaycı, çağrı merkezi personeli, müşteri temsilcisi, stajyer, teknisyen, tekniker, bilgisayar mühendisi, yazılım uzmanı, uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı, gişe görevlisi, banko asistanı, servis görevlisi alımı gibi kadrolar ağırlıklıdır.

Ziraat Bankası İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Ziraat Bankası tarafından yayınlanan büyün iş ilanları firmanın resmi internet sitesinden paylaşılabilir. ziraatbank.com.tr adresine girdikten sonra insan kaynakları bölümüne girerek ilanları ve başvuru süreçlerini takip edebilirsiniz. Tercihiniyap ailesi olarak bankanın ilanlarını bizde sıcağı sıcağına paylaşıyoruz. Ayrıca kariyer sitelerinden de bu ilanlar paylaşılmaktadır. Bu ilanları inceleyerek başvuru tarihleri, şartları ve yolları gibi önemli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Ziraat Bankası iş başvuru sayfası: https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/duyurular

Yorumlar (0)
19
açık