Hangi online eğitim platformunu daha başarılı buluyorsunuz?

Hangi online eğitim platformunu daha başarılı buluyorsunuz?
YORUM EKLE
YORUMLAR
Namık Çetin
Namık Çetin - 3 ay Önce

Sorubankası.net en iyi Ales kursudur.

aleyna açıkgöz
aleyna açıkgöz - 3 ay Önce

Kendinizi güvenle teslim edebilirsiniz :)

Canan Ayazoğlu
Canan Ayazoğlu - 3 ay Önce

Mükemmel bir kurs. Rehberlik konusunda Yakup hocama, matematiği sevdirdiği için Volkan hocama ve son olarak sözel mantığı bize helva yaptırdığı için Berk hocama özellikle teşekkür etmek isterim.

seda abakam
seda abakam - 2 ay Önce

Mükemmel. Kalite anlamında başka bir adres tanımıyorum. Ne öğrendiysem buradaki hocalarım sayesinde öğrendim. Yolları daima açık olsun

anchor
anchor - 4 ay Önce

her kursun online eğitimi var mı?

Yücel Yolcu
Yücel Yolcu @anchor - 4 ay Önce

Hayır yok. Olanların da hemen hepsi çok kötü. doğru düzgün kitap veren de az. ben isim vermek istemiyorum şuna git diye ama iyice araştırın paranızı çöpe atmayın.

hocanız
hocanız - 4 ay Önce

Online eğitim öğrenci için genellikle faydalı olmuyor. Öğrenci kendisi masabaşına oturacak iradeye sahipse online eğitime ihtiyacı yok. Eğer irade sahibi değilse yüz yüze eğitim haricinde hiç biri fayda sağlamaz.

Murat Çandar
Murat Çandar @hocanız - 4 ay Önce

Ben mi yanlış gördüm Kaymakamlık bu forumda Türkiye 1. Si ve YSK Türkiye 1. Sini biz çıkardık diyen online eğitim kurumu değil miydi (isim vermeyeceğim sonra beni o kurumdan sanmayın)? Hatta o arkadaşların mesajlarını da paylaşmıştı. Ya da binlerce akademisyen adayı öğrenci yds belasından online eğitimle nasıl kurtuldular? Ben biliyorum yabancı dili online eğitimle halleden birçok arkadaşım var. Bırakın insanları kandırmayı yaa… Herhalde dershane sahibisiniz? Tabi bir öğrencinin 5-6 bin tl dershaneye verecek parası var sanıyorsunuz? 3 kuruş kazanacaksınız diye öğrencilerin geleceğini düşünmeden hareket etmeyin LÜTFEN!! Nasıl versinler o parayı hiç düşünmüyorsunuz değil mi?!! Hangi dershanenin vicdanı var? İİBF öğrencileri her gün sponsorlu destek arıyorlar hangi dershane sahip çıktı onlara nerede yediiklim ? nerede Murat? nerede Yargı? Öğrenci için genellikle faydalı olmuyor derken neye dayanarak bunu söylüyorsunuz? bilimsel bir çalışma var mı elinizde? Tam aksine online eğitimin bilimsel olarak çok faydalı olduğu ve katılımcıların %99'unun faydalı olduğunu ve ihtiyaç duyduklarında tekrar online eğitimi tercih edeceklerini belirten bir bilimsel çalışma var. Gidin azıcık araştırın. Bırakın sahtekarlığı bırakın ticareti ve öğrencilerin geleceği ile oynamayın. Para kazanmak için onların geleceğini hiçe saymayın. Elbet bilgisayardan ders dinleyemeyen öğrenci vardır ama artık örgün dershane devri bitti. Ki zaten çoğu dershane boş, sinek avlıyor. Kimse gitmiyor artık. Sanırım işinize taş koydum ama gerçekler acıdır! Hocanız rumuzu da size hiç yakışmamış. Bir eğitmen sizin yazınızı paylaşmaz! Son olarak masa başında oturacak irade herkeste var ama muhasebe ve iktisat gibi dersler kendi başına öğrenilmiyor maalesef. Biz öğrenciler de mecburen ya youtube kanallarından izliyoruz ya da daha uygun ve artık daha kaliteli olan online eğitimi tercih ediyoruz.
Not: Kendim online eğitim almasam inanacağım böyle sahtekarlara. Yazık…

ahmet ege
ahmet ege - 4 ay Önce

sadece kpss kursları mı bunlar?

nisanur
nisanur - 4 ay Önce

online eğitim paketleri için neden para ödeyelim ki? Sonuçta youtube üzerinde anlatan hocalar var oradan da çalışılabilir. Bir de bu eğitim verenler kitap, not vs yolluyor mu?