İl Emri Verilecek Mi?

2017 Ağustos özür grubu yer değiştirmelerinde il emrine izin verilecek mi?

19.08.2017
A+
A-

İl Emri 2017’de Verilecek Mi? 2017 Özür Grubu Atamaları Ne Zaman Açıklanacak  ? 2017 Özür Grubu Atamaları il Emri Açılacak Mı?

2017 Özür grubu ve mazerete bağlı yer değiştirme süreci ağustos ayı itibariyle başladı. Milyonlarca öğretmenin ve ailelerinin aklında ise yalnızca bir soru var: İl emri izni verilecek mi?Sorunun muhatabı olan Milli Eğitim Bakanlığın’dan henüz olumlu veya olumsuz  bir cevap ise gelmedi.

İl Emri Önceki Yıllarda Açıldı Mı?

Önceki yıllarda il emri uygulaması nasıl gelişti hep beraber inceleyelim. Ağustos ayında yapılan yer değiştirmelerde 2015 ve 2016 yıllarında il emri verildi. Ocak ayında yapılan mazerete bağlı yer değiştirmelerde ise il emri verilmedi. Öğretmenler ve aileleri il emrinin bu ağustos yer değiştirmelerinde yine verileceği görüşünde.

Milli değerlerimiz açısından aile kavramı her değerin üstündedir. Türk toplumunda ilenin yeri ve önemi bellidir bütün bunlar göz önüne alındığında il emrinin verilmesi ihtimali oldukça fazla.Konuyla ilgili gelişmeleri takip etmek için tıklayınız. Merak ettiğiniz konuları sormak için tıklayınız.

2017 Özür Grubu Yer Değiştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Takvime göre 29 ağustos günü açıklanacak olan yer değiştirme sonuçları 25 ağustos ve 4 eylül arasının tamamıyla tatil olması sebebiyle yüksek olasılıkla 5 eylül günü açıklanacak.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.